Препарати за съдомиялна - 7

  • 99 717
  • 740
# 330
Аз имам проблем с моето капаче за гланц-все го намирам отворено.Мисля че се е развалило.Вашите отворени ли са като съдомиялната е вече измила?
Виж целия пост
# 331
Никога не съм го намирала отворено, отварям го само да сложа гланц.
Виж целия пост
# 332
Искам да мия бебешки шишета и всякакви принадлежности в миялната, дайте идея какъв препарат да използвам? Четох, че е добре да е течен за да не драскат. Марка обаче не мога да разбера каква да търся.
След миялната ще ги стерилизирам в микровълнова.
Виж целия пост
# 333
Имаше един препарат в Карфур - Грийн Грюн, но май нещо нещо не го внасят вече....ако има някой изостанал освен
Виж целия пост
# 334
Виждали ли сте прах за съдомиялни на промоция?
На КК имаше преди известно време, ама не взех тогава..... Confused
Виж целия пост
# 335
Той и без промоция не е скъп - 9 лв. за половин килограм, ако не се лъжа. А с една опаковка карам месеци.
Виж целия пост
# 336
Прах КК е 8 и нещо и е 2 кг.
Виж целия пост
# 337
Благодаря за корекцията и се извинявам за объркването. Не сме купували от доста време, а помня само, че беше сравнително голяма торбичка, защото за удобство го пресипваме в една кутия от сладолед и дозирам с чашка от сироп на детето.
Виж целия пост
# 338
откъде в Пловдив купувате fairy platinum капсули и каква им е цената? ако сте поръчвали и онлайн изгодно, моля да ми споделите.

донесоха ми от Турция такива и съм много доволна и искам да си намеря и тука изгодни
Виж целия пост
# 339
Аз си поръчвам от тук:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 340
Аз от тук.Сега цената е 11 ,но бяха и на 10 лири
https://www.ocado.com/webshop/product/Fairy-Platinum-Dishwasher- … er=LOG_IN_TOP_OFF
Купувам и капсули за пране и омекотител.Почти винаги има изгодни кодове
Виж целия пост
# 341
Аз си ги купих от едно магазинче  за перилни препарати до у-ще Душо Хаджидеков в центъра. Обаче ми се виждат доста скъпи там - за 36 бр. - 15.50 лв. Ако някой друг знае къде са по-евтини да каже. Казаха ми в едно от магазинчетата във Форум Тракия имало също ама не разбрах дали са Платинум и колко струват.
Виж целия пост
# 342
Аз си ги купих от едно магазинче  за перилни препарати до у-ще Душо Хаджидеков в центъра. Обаче ми се виждат доста скъпи там - за 36 бр. - 15.50 лв. Ако някой друг знае къде са по-евтини да каже. Казаха ми в едно от магазинчетата във Форум Тракия имало също ама не разбрах дали са Платинум и колко струват.

да, това е доста за 36бр. за същите пари в нета има 50бр., с доставката още някой друг лев отгоре сигурно.
аз съм набелязала няколко магазинчета за препарати, ще проверя и ще пиша дали има и какви са цените Simple Smile
Виж целия пост
# 343
Ползвате ли гел за измиване и какъв?
Препоръчаха ми в магазина за моята миялна (Bosch) само гел да ползвам..
Виж целия пост
# 344
Ползвате ли гел за измиване и какъв?
Препоръчаха ми в магазина за моята миялна (Bosch) само гел да ползвам..

А защо казаха ли?
Иначе ползвам, когато мия предимно чаши. За по-силни замърсявания не е подходящ - не се измиват добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия