Лошото е, че и решаващите имат база, на която да обосноват отказа си. Но да се надяваме, че ще се развият положително нещата 
. Нещата към по=зле отиват все, никой няма да върне старите условия. Така че, както се казва "изработихме още един ден 1 категория.."
Вървят слухове, че искат да ги направят 12, а в още по-лошия случай - 6 
От скоро е... Имаше някаква патардия, че този, който бил разписал заповедта нямал това право и се говореше за връщане на вече изплатени пари, но в крайна сметка е решено, че пари няма да се връщат, а класната специалност ще се плаща. За точна сума не мога да кажа в момента, обаче
Върти ми се нещо за около 20 лева, но за 2 или 1 клас... За майстор не съм се интересувала
Определено се чудят с какво да се занимават политиците и търсят популистки ходове, защото реално армията ни вече е смешно малка, колко от тия хора реално ще се пенсионират сега или скоро? Виж, вече пенсионираните военни са си тежест за НОИ, но една реформа няма да промени това положение изобщо... Препоръчани теми