Съпруги на военнослужещи - 9

  • 80 944
  • 744
# 675
Аз вече писах, че при нас картите на Мтел  ги ползваме от средата на декември. А преди два дни дойдоха и от допълнителното поръчване от началото на януари.  Вече ни излязоха и две фактури. Първата уж беше сгрешена , върнахме я за сторно ,а сега дойде втората само с таксата 10.92 лв.

 За карти Лята 2015 е рано , другата седмица мога да дам инфо дали са разпределени по структури.
 Деца до 3 г. е безплатно.
Виж целия пост
# 676
Здравейте момичета Simple Smile
 
При нас вече пуснаха картите за лято 2015, но май няма да може да се доредим. Много малко карти има
Виж целия пост
# 677
То всяка година са малко картите по места.
Пък после всичко в София отива.
Виж целия пост
# 678
Здравейте момичета Simple Smile
 
При нас вече пуснаха картите за лято 2015, но май няма да може да се доредим. Много малко карти има

Значи на свободна продажба. Миналата година през май пуснаха много карти и доста хора си резервираха по телефона.
Виж целия пост
# 679
Здравейте момичета Simple Smile
 
При нас вече пуснаха картите за лято 2015, но май няма да може да се доредим. Много малко карти има
[/quote


Къде е това?
Виж целия пост
# 680
Привет военни красавици   bouquet
Днес реших вместо на материалното (  food010 ), да наблегна на духовното.

Днес се чества св. Фотий.


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, КОИТО НОСЯТ ИМЕНА, ПРОИЗЛИЗАЩИ ОТ СВЕТЛИНА- СВЕТЛА, СВЕТЛИН, СВЕТОЗАРА, СВЕТОЗАР, ИСКРА, ИСКРЕН, ОГНЯН, ПЛАМЕН, ПЛАМЕНА. ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ. ДА Е СВЕТЛО И ТОПЛО ОКОЛО ТЯХ.

Макар, че в София е мръчкаво и намусено cold, нека в душите ви е светло. Пък и София не е България, нали? Може някъде и да е слънчево  grinning039

ПП КАТИВИТА, писали сме заедно Hug

Виж целия пост
# 681
Здравейте момичета Simple Smile
 
При нас вече пуснаха картите за лято 2015, но май няма да може да се доредим. Много малко карти има
[/quote


Къде е това?

Да не би да са дошли за цивилните, за синдикатите. При нас по принцип те идват по-рано...
За мтел - ние нямаме, подадена е инфо..Версията е, че чакаме първо мтел да обслужи СВ. (Моята структура е на директно подчинение на МО)
Честито на имениците, със здраве и гордост да си носят имената!
П.П. Пак се извинявам за "посните" постове, но пиша от тел...
Виж целия пост
# 682
Не е възможно да са картите на цивилните , защото комисията при тях още не е заседавала и не  ги е разпределяла. Това потвърдено от вчера , а вече по непотвърдени данни и самата агенция не е разпределяла и затова ми е много странно къде са дошли.
Виж целия пост
# 683
На сайта все още няма изнесени цени за лято 2015 год., което ме навежда на мисълта, че не би следвало да са пуснали по поделенията, но пък може и да не си актуализират информацията своевременно.
За кой град са подали списъци ?
Виж целия пост
# 684
Абе според мен информацията не е точна.  Толкова рано карти не може да има.
Виж целия пост
# 685
Още не съм резервирала почивка..Гледам за Албена, както казах...
Работила съм няколко сезона - в горна и долна зона и знам, че аз никога не бих отишла като турист. Ако имате възможност храненете се в ресторантите, който са на свободна консумация.
Ако се храните в реторантите към хотелите - това, което можете да правите - ограничете ястията с месо и наблягайте на колбасите, млечните продукти, салатите, плодовете и сладките неща; преди да си сложите храната в чиниите, изтрийте ги със салфетка /отнася се и за приборите и чашите/.
Виж целия пост
# 686
СГГ, те хората основно заради олинклузива ходят..Simple Smile пък ти да се хранят отделно...Simple Smile
Виж целия пост
# 687
Sesylle съгласна съм и знам, защо ходят, но ако имаха достъп до кухнята, не биха и вода пили ...
Виж целия пост
# 688
Здравейте момичета Simple Smile
 
При нас вече пуснаха картите за лято 2015, но май няма да може да се доредим. Много малко карти има
[/quote


Къде е това?
В мо
Виж целия пост
# 689
Sesylle съгласна съм и знам, защо ходят, но ако имаха достъп до кухнята, не биха и вода пили ...

Точно, но на тикой не му се вярва. Близко наше момче 3г работи по хотелите там и споделяше същото.

Е, то МО няма общо с поделенията по градове. Simple Smile пък и там до карти ли опряха...половината сигурно звънят в агенцията и си взимат карта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия