Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да помогна на дете, което трудно се адаптира към яслата?
Какви са основните теми в дискусията?
Как реагират участниците във форума на подаръците, които са получили?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да помогна на дете, което трудно се адаптира към яслата?
Дете, което трудно се адаптира към яслата, може да изпитва стрес и тревожност. За да помогнете на детето, създайте уютна и подкрепяща домашна среда, установете рутинни процедури за пристигане и заминаване от яслата, ангажирайте се с дейности за укрепване на връзката между вас двамата и потърсете помощ от педиатър или психолог, ако е необходимо.
-
Какви са основните теми в дискусията?
Основните теми в дискусията включват лични преживявания и планове за бъдещи събития, като посещения на концерти, подаръци, здравословни проблеми и изследвания, пътувания, книги и литературни предпочитания; споделяне на щастливи събития като подаръци, изненади и приятни моменти; обсъждане на проблеми и предизвикателства като конфликти и негативни настроения; препоръки за книги и филми; споделяне на лични преживявания; изразяване на подкрепа и съчувствие един към друг.
-
Как реагират участниците във форума на подаръците, които са получили?
-
Какви са плановете на участниците за предстоящите почивни дни?
-
Какви са темите, обсъждани във форума?

А дечицата ще се справят, обаче трябва повече внимание да им обръщаме, аз така си викам всеки път за моето и все нещо....
Направила си много. Щом и авторката няма екземпляр, какво да сторя вече. А опитът ти да ме зарадваш, това, че си успяла да се свържеш с нея, е предостатъчно. Благодаря ти, мила!
Оня ден мъжът ми го видял и му казал, че вече сме пред развод заради кухнята, а майсторът казал щом има такъв проблем, да взема аз да му се обадя.
Вече ми е твърде безразлично какво се случва, а и кухнята е в употреба, само дето масата не е там, но това не ми пречи да я ползвам. Не е поставен хладилникът на мястото му, но пък там има фризер. И какво да показвам, като аз я показах в този вид, в който ще е по принцип, само без маса и столове. Като стане напълно готова някога си, ще снимам задължително. Не правя напук или пък да се преструвам на разсеяна. Да използвам думите, досадни, клише, но правилни - "Да не ти влиза майстор в къщата". Това е.
. Аз пък бих се обърнала към високите етажи преди да е пострадал някой още по-сериозно 

. Човекът ме изслуша, прегледа, отдели ми и време и внимание, и обясни всичко достъпно и с търпение. В крайна сметка потвърди диагнозата "Пневмония в ляво", но каза, че няма смисъл да ми блокира 10 дена в болницата. АБ-то естествено е в силна доза; по принцип се пие по 1 хапче на 24 часа, аз ще пия по 2
Плюс пробиотик, естествено, и още някакво лекарство за отхрачване. Тъй ще съм 7 дена, във вторник - на контролен преглед при него. Имам болничен за 10 дни. Докторът каза да си седя вкъщи и да не правя чудеса от храброст 


искам да си взема лещи за очи (с диоптър), но изобщо не знам къде да ги поръчам. Трябва ми оптика, но къде има такова животно в София? (не съм от София
Аз чакам да ми пише дали си е получила "Крадлата" .