ЯМР в София - моля, помогнете да се ориентирам

  • 28 207
  • 37
# 30
Правихме ямр в Сити клиник ..не останахме доволни относно реда чакахме счасове въпреки дадения час предварително.Цената е 450 на гл.мозък без контраст. Разчитането епод всякаква критика,налага се да ходим на друго място за да се разчете от диска наново. Моля ви дайте координати къде да го занесем за разчитане.Съмнения за МС е написано като заключение,е добре защо не са сложили контраст по време на изследването.../решавало се тогава ни казаха/ ...бИХ СЕ ОБЪРНАЛА ЗА НЯКАКВА ЗАЩИТА И КОРЕКЦИЯ...невролога който ни изпрати на ямр също е възмутен...
Виж целия пост
# 31
При недобър разчет, за ЯМР по повод епилептични пристъпи, знам, че са ходили (познати) на консултация при неврохирург, който да коментира; с изследването, записано на диск.
Понеже няколко пъти в темата споменах къде ние сме правили ЯМР, да не излезе, че ги рекламирам, но при нас проблеми нямаше.
Скрит текст:
Иван Рилски.
Няма начин да нямат неврохирург, тъй като правят ЯМР на глава и там. Не е изключено да ви дадат координати, или поне някаква информация. Просто ги попитайте, на място или по тел., имат ли, нямат ли, как да намерите търсения специалист, има ли кабинет и обявен прием.
Иначе, да, горе-долу цената е такава, за това изследване. Може би малко по-малко, в държавните болници. За моя син бяхме с направление, след одобрено искане до касата, от лекуващ невролог.
Виж целия пост
# 32
е добре защо не са сложили контраст по време на изследването.../решавало се тогава ни казаха/ ...бИХ СЕ ОБЪРНАЛА ЗА НЯКАКВА ЗАЩИТА И КОРЕКЦИЯ...невролога който ни изпрати на ямр също е възмутен...

Прочети малко за вредите на контраста и се радвай, че не са сложили.

MC не могат да ти лепнат ей така, това е сериозна диагноза. Всеки ще отиде на второ и на трето място, за да му я потвърдят. Невролога, който е възмутен, в крайна сметка какво каза изследването. Най-нормалното нещо е неврологът, който е назначил изследването, да го гледа после.
Виж целия пост
# 33
То и невролога от Токуда гледаше диска и сякаш не знаеше какво да каже,предложи ни срещу 80лв  ново разчитане при д-р Пеев от Токуда. Още събирам инфо къде да го занеса,не искам пак писаници и нищо. Една кардиоложка го погледна,не е в областта й,но все пак е лекар и каза,"нещо е объркано тук няма логика"... Става дума за 30г момиче, има само симптом световъртеж и леко потъване но 1,2 пъти в годината да е било при стрес.И главоболие, което е по често .    Намерени са множество хиперинтензни в T2 и ELAIR 0брази фокуси,двустранно в дълбоката мозъчна материя.
Виж целия пост
# 34
Знае ли някой колко време изисква диагностиката на ЯМР.за пхроблем в главата.
Виж целия пост
# 35
Конкретно за глава не мога да кажа, но за гръбнака на познат написаха диагноза веднага след прегледа. Отнема да кажем час, защото има много хора. Викнаха го да му покажат на компютъра кое какво и как.
Виж целия пост
# 36
Знае ли някой колко време изисква диагностиката на ЯМР.за пхроблем в главата.
В самата машина лежах около 30 минути (+ - 5 мин. не помня точно), после изчаках още толкова за резултата и разчитането.
Виж целия пост
# 37
Някой ходил ли е в Софиямед наскоро? Мнения?

Някой би ли казал каква е разликата дали ще е с контрастно вещество или без?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия