АВАТАРНИ ИГРИ-6

  • 32 661
  • 745
# 450
О, прекрасни комбинации видях.
Гласуването ще е много трудно

Нареждам се за резервни комбинации!
Виж целия пост
# 451
едни сладури по темата Simple Smile

Виж целия пост
# 452
Честит ви първи сняг! cold
Малко му е раничко сякаш...
Виж целия пост
# 453
Ехеее , заваля ли при вас ? Бррр , тук е виелица ,дъжд , стуууууд ! Мн гадно Sad

Има ли някой за една бърза консултация ?
Виж целия пост
# 454
Диди, аз съм тук.
Виж целия пост
# 455
Заваля,че и усили-парцали,парцали се сипят отгоре Joy
Тук съм Hug
Виж целия пост
# 456
И аз съм тук Hug
Виж целия пост
# 457
честит първи сняг Simple Smile На първия винаги се радвам, после не мога да гледам сняг Simple Smile
И аз съм тук за малко Peace
Виж целия пост
# 458
Хайде стига съм се чудила , с тази ще играя !

Момичета благодаря ви за съдействието  Hug

Скрит текст:






Редактирах се !  Peace
Виж целия пост
# 459
Dee_Dee, предпоследната картинка от подписа ти е като моя аватар. На мен не ми пречи.  Peace
Виж целия пост
# 460
Dee_Dee, предпоследната картинка от подписа ти е като моя аватар. На мен не ми пречи.  Peace

Опсс ,да . Ще се редактирам след малко, имам още варианти  Crazy
Виж целия пост
# 461
За играта  Peace

Скрит текст:

   

Плами, на патерици - ЧРД! Да си жива и здрава, много щастлива и с много късмет в живота!   bouquet
Виж целия пост
# 462
Момичета ако не е късно - да се включа и аз при вас скромно, скромно  Wink
Без да искам съм улучила да съм по темата ви в момента и ~ _Dee_Dee_~ ми намигна да участвам. Но комбинацията ми не е моя, а специален подарък от Джина  Heart Eyes. Та ако може така - включвам се  Hug
Иначе много красиви комбинации видях, но вие сте уникални и всеки път страшно ви се радвам на уменията   bouquet
Виж целия пост
# 463
didnik,добре дошла Hug
Как е времето при вас,защото при нас не спря да вали сняг и да спира токът ooooh!
Виж целия пост
# 464
didnik,добре дошла Hug
Как е времето при вас,защото при нас не спря да вали сняг и да спира токът ooooh!
при мен е почти бедствено.. не е спирало да вали на половината къщи им прокапа покрива.. духа ужасен вятър и така...Пътищата са супер наводнени - ужас е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия