АВАТАРНИ ИГРИ-6

  • 32 661
  • 745
# 510
Ау,как сме се наредили-червенки и хубавки Wink
Виж целия пост
# 511
здравейте Hug, благодаря за първото място, радвам се, че съм ви харесала
Честито на всички други красотници Hug
Темата ще я мисля, ама съм страааашно изморена.
Средновековие ми идва на ум...нещо рицари, принцеси, замъци, приказки, артефакти и т.н.
Ако тази не става утре ще мисля друга, че вече ще се размажа на стола Grinning
Виж целия пост
# 512
Честита победа на Лока и честито на останалите класирали се момичета.  bouquet
Ако Средновековие ще е новата тема, според мен е превъзходна!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 513
Добро утро!
Честито на Лока и останалите момичета  bouquet
С нетърпение очаквам новата тема Hug
Виж целия пост
# 514
Лока, честита победа!   bouquet
Благодаря на всички гласували за мен!  Hug
Виж целия пост
# 515
Честита победа, Лока!  bouquet
Честито и на останалите момичета!
Виж целия пост
# 516
здравейте, темата е средни векове

успешен ден   Hug
Виж целия пост
# 517
здравейте, темата е средни векове

успешен ден   Hug
Много хубава тема   bouquet
Виж целия пост
# 518
А,средни вековеее ooooh! какво беше сега...
Виж целия пост
# 519
А,средни вековеее ooooh! какво беше сега...

кое какво беше, не те разбирам, Сосче
Виж целия пост
# 520
Лока,споко все не ми е ясно,но ще се избистри. Flutter
Категорията Средни векове е различна в различните предмети,ама тованяма значение тук. bowuu
Виж целия пост
# 521
Пак ли аз съм първа?  Laughing
Участвам с тази комбинация  Hug



Виж целия пост
# 522
Лока,споко все не ми е ясно,но ще се избистри. Flutter
Категорията Средни векове е различна в различните предмети,ама тованяма значение тук. bowuu

не знам за какви предмети говориш, имах предвид периода след античността
Виж целия пост
# 523
Да, Hug
А, предметите са в училище-според л-рата е едно,по история друго-като период,според изобразителното изкуство-трето.
Виж целия пост
# 524
Здрастиии  smile3525 Мерси за гласовете за моята комбинация. Доколкото видях по честитка, явно чак съм се и класирала. Но резултатите не ми ги показва - само Лока.
Лока, честито! Беше и моят фаворит.

Новата тема е интересна. Не знам дали ще успея да се включа, че пак ще странствам, но ще се постарая.

Хубав ден!   bouquet

Джой направо изчезна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия