Чакаме с трепет и вълнение всяко ново ОКТОМВРИйско попълнение - ТЕМА 14

  • 30 511
  • 755
# 480
хммм,мен пък изобщо не ме е боляло напъването....болеше контракциите с окситоцина! Напъните си бяха ОК аххаха абе важното е че сте живи и здрави,пък другото-майната му Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 481
Честито на Клеопатра и Магия. Да са живи и здрави бебоците.
Вчера бях на тонове за първи път и много се вълнувах. Всичко ни е ок  Grinning
Успех на всички, аз съм с нисък праг на болка и не знам какви ще ги върша. Браво на издръжливите мами. Но гледам да не го мисля. Ако е много ужасно сигурно ще ми сложат упойка и така.

Поздрави  Hug
Виж целия пост
# 482
Честито на мамите  Hug
Незнам за вас, но мен от няколко дни ме гони страшен апетит през час съм на хладилника  #Crazy hahaha
Между другото има ли някоя мама от Бургас която ще ражда в Дева Мария ? newsm78
Виж целия пост
# 483
Честито на мамите  Hug
Незнам за вас, но мен от няколко дни ме гони страшен апетит през час съм на хладилника  #Crazy hahaha
Между другото има ли някоя мама от Бургас която ще ражда в Дева Мария ? newsm78
Аз  Peace , при Татарова съм
Виж целия пост
# 484
Клеопатра, честита дъщеря, мила! Да сте живи и здрави, и много щастливи  Hug  bouquet  bouquet
Честито и на магиа! Здраве, късмет и само красиви емоции!!!  Hug
При нас нещата са сон шо жмон  Laughing Бяхме малко извън града на гости и сега седнах та прочетох прекрасните новини! Много целувки и прегръдки на сладките бебоци - на мамите сили, кураж и търпение, момичета   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 485
Честити бебоци момичета. Да са ви живи и здрави
Браво на Магия. Героиня си била. Нормално е да те е боляло, тогава когто по принцип вече не боли - напъните. И то заради шийката мила, но важното е че всичко е минало. Вече забрави за болката нали?   bouquet
Виж целия пост
# 486
Честито за бебенцата! На майките бързо възстановяване и скоро да се гушкат вкъщи! Да са много здрави и щастливи и гордостта на мама и тати!  bouquet   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 487
Честити Бебчета живи и здрави да са smile3504 smile3504 smile3504


Оф днес много работа чистене гладене пране Ходене по магазините да пазарим,че хладилника ни пайжина щеше да хване ахахах Веднъж в седмицата пазарууваме и към края на седмицата сме като ВИП БРАДЪР отваряш и гледаш нищо ахахах hahaha hahaha ММ чак се базика Оххххх Къв голям избор има да се чудиш кво да си Вземеш хохохо....
И сега ми е едно изморено всякаш със валек са ме газили цял ден
И на всичкото от горе сме на гости  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 488
Който иска да се включи във Фейсбук групата ни да ме намери там-Иглика Цветанова-на профилната снимка съм с дъщеря ми и с корема Simple Smile Пишете ми на Лично и ми пратете покана за приятелство  Hug
Виж целия пост
# 489
Момичета, боли много! Аз съм с второ и пак ужасно ме боля! Но това е най-сладката и желана болка! Не съветвам никоя да се откаже от упойка, аз просто не исках. Сега болят хемороидите и епизиотомията, но съм щастлива като гушкам моето човече.
Виж целия пост
# 490
уууххх и епизиотомия ли имаш?! Sad Мен АГ-то ми каза,че щом миналата година са ме рязали-тази година ми е неизбежно пак да ме срежат...а аз не ща сякаш...ама квото-такова..раждала съм без упойка-с окситоцин и исках Обезболяващо,което НЕ помага! И този път няма да го искам и не,нито пък окситоцина им
Виж целия пост
# 491
И на мен ми включиха окситоцин. Няма страшно. Търпи се.
Виж целия пост
# 492
Търпи се,ама друг път,е не че не съм го изтърпяла 5 часа с адските болки и без гък да кажа,ама...не ми се ще пак и няма и да им дам!
Виж целия пост
# 493
И аз съм раждала с окситоцин и болките са адски но незнам как е без него така че немога да направя сравнение. Днес излизах с мажо да пазаруваме че и ние пазаруваме веднъж седмично но неможем по често че тук не е като в България да излезеш от входа и кварталното магазинче е на една крачка. Има само големи вериги и не са за ходене пеша и за мъкнене на ръка. Та мисълта ми беше че ходихме до три магазина и то с колата пеша съм ходила само в магазините и бяха адски мъки и болки при всяка стъпка в срамната кост и ниско долу в корема. Толкова ме.болеше че накрая седнах в колата и сълзи ми потекоха. С първата бременност несъм имала подобни болки. Не ходя никъде дори една манджа докато наготвя и се завъртя около печката и умирам от болка. Бях си.запланувала в деветия месец дълги ежедневни разходки но уви няма как да стане. А в единия магазин който ходихме беше за бебешки неща и днес го откриваха и по случая имаше професионален фотограф и снимаше гратис бебенца. Бяха се наредили много майки и бащи с децата си имаше от току що родени до едногодишни ама толкова сладки и милички че сума си време ги гледах и нямам вече търпение да си гушна мойто.
Виж целия пост
# 494
е па не те ли штракнаха и теб с корема бе...  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия