Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №36

  • 99 837
  • 761
# 180
Препоръчайте ми хубав чай. Да не е ужасяващо скъп ако може  Hug
Какъв вид предпочиташ?

ronicat Благодаря за коментара за уреда за премахване на мъхчета. Аз бях нетърпелива и в крайна сметка купих филипса от Технополис го взех за 20 лв., като преди това гледах ето този с презареждащи батерии
http://www.amazon.co.uk/POVOS-PR321-Electric-Rechargeable-Removi … BY/ref=pd_cp_kh_0
За каната Брита - за тази, която е в гаранция може да пишеш на Амазон ако не са минали 2 години от покупката. За другото не знам, моя дисплей отдавна не го ползвам. След като се изтощи батерията я подменихме, но не тръгна и в крайна сметка направо го махнах. Сега се замислям дали да не купя нова по-голяма кана или системата голямата на Брита  newsm78

Сега съм си наумила, че искам френска преса за кафе и шейкър за смутита  Crazy
Харесах си ето този шейкър, изглежда удобен
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00KM15WKA/ref=ox_sc_act_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE
Харесах и един на Кенууд, цената е подобна, но е с две чаши, този е с 4 шишета и като че ли между чаши и шишета предпочитатм второто.
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001QTVX6E/ref=ox_sc_sfl_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE

От пресите се спрях на тези двете
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00EF6D1JW/ref=ox_sc_act_titl … mid=ARMMSTNREKUG7

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0018JQDGW/ref=ox_sc_sfl_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE

Още не съм решила дали искам стъклена, която повче ми хваща окото или другата, която по-трудно ще счупя  Mr. Green

Почнах и ранното пазаруване на коледни подаръци - даже закъснях тази година  Laughing Поръчах 2 парфюма на Дж.Ло.
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001HNF36K/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002XQ1RCY/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1

Искам и четката за лице на Филипс, но в момента имам други неща за купуване и няма да хване ред. Днес е на супер цена, дано на черния петък да я предложат пак и ако е на по-ниска цена със сигурност ще я взема  Flutter
Виж целия пост
# 181
Почнах и ранното пазаруване на коледни подаръци - даже закъснях тази година  Laughing Поръчах 2 парфюма ....

Като спомена парфюми...този Dupont Miss е много приятен свеж аромат и на добра цена за подаръци.
Виж целия пост
# 182
anbibian  - имаме от лятото този - удобен е,  освен малките шишенца към показания от теб, не знам имат ли друга разлика моделите, малките шишенца са плюс, за половинки порции или деца http://www.amazon.co.uk/Breville-Blend-Active-Personal-Blender-W … 5CA08DA5Z51VTMK4Y
Виж целия пост
# 183
Препоръчайте ми хубав чай. Да не е ужасяващо скъп ако може  Hug
Какъв вид предпочиташ?

Идея нямам какви имат в Англия. По принцип от тукашните съм почитател на Липтън и Пикуик. Да си призная честно английски чай (оригинален) съм пила веднъж в един англичанин с прясно мляко беше. хареса ми. Но той си беше на листа, а не в пакетче. Общо взето с две думи идея нямам  Blush
Виж целия пост
# 184
А има ли гаранция,че парфюмите са оригинали?  newsm78
Виж целия пост
# 185
В Амазон ако не са, не знам къде са. Simple Smile
Виж целия пост
# 186
Две добре намалени прахосмукачки робот. Не им знам характеристиките обаче.
http://www.amazon.co.uk/Robot-Vacuum-Cleaner-Advanced-Cleaning/d … mp;keywords=rumba
http://www.amazon.co.uk/iRoboVac-XD-Robot-Vacuum-Cleaner-Black/d … p;keywords=irobot

И ако някой има нужда от фотоапарат http://www.amazon.co.uk/Samsung-NX210-Digital-Compact-System/dp/ … 12542&sr=1-51
Виж целия пост
# 187
Angel_Dust и аз мисля, че разликата е само броя на шишетата. Има ли много рецепти за смутита в книжката?

agnesana имах предвид какъв вид чай обичаш - черен, зелен, бял, плодов, билков и т.н. Аз купувам много чай от Амазон, ама много, обикновено пия от 3 до 6 чая на ден, дъщеря ми вместо сокове, също пие чай с мед, мъжа ми и него го приучваме сега на по-здравословни навици и се мъча да му заместя колата с чай  Mr. Green
Когато купувам чай, купувам много наведнъж, така ми излиза по-евтино, защото избирам такъв, който е с програмата им Subscribe & Save и ползвам още 15% отсъпка, но купувам и козметика и разни други работи, не само чай  Laughing
Ето последните, които купих и които ми харесаха
Зелен http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00859CDZ8/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00FGWOQ5M/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008R87LEU/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00FGWOXS2/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0053PLLD2/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1
Билков http://www.amazon.co.uk/gp/product/B006FGXPFU/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00859CDAS/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B006FGZ8IC/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1
Плодов http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00859CEXO/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0053PLRH2/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1
Бялhttp://www.amazon.co.uk/gp/product/B0053PLO3Y/ref=rcxsubs_mys2_product_title
Черенhttp://www.amazon.co.uk/gp/product/B000ES1R2I/ref=rcxsubs_mys2_product_title
Разбира се има още много, тези съм пробвала и ми харесват  Grinning
Виж целия пост
# 188
За чай мога да препоръчвам тези:
лайка, мед и ванилия
касис
wildberry
ментов after dinner
друг ментов

Ако някои може да ми препоръча хубаво, силно и ароматно кафе на зърна. Grinning
Виж целия пост
# 189
Може ли линк към старите кампании на керамичните съдове  Hug
Виж целия пост
# 190
anbibian - честно казано не съм гледала книжката, ще я потърся къде съм я тикнала и ще видя, ако не съм я хвърлила, ние си правим каквото ни дойде, мъжът ми си  го купи всъщност това, понеже си беше открил някакво книжле с рецепти  за смутита за някаква диета, като авторката обясняваше как отслабнала като  замествала 1-2 яденета дневно с някое смути... помня, че си правеше по нея, ние с детето просто си правехме  каквото там ни харесва Simple Smile

На сайта им има малко рецепти http://www.brevillecreativekitchen.co.uk/search?q=Smoothie
Отделно ако имаш киндъл,  гледам, че има 2 безплатни http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&am … r%20Weight%20Loss
Предполагам в нета може да си намериш много рецепти.

Ммм последна редакция - http://www.breville.co.uk/downloads/dl/file/id/288/blend_active_ … truction_book.pdf ето я книжката от сайта им пак, малко рецепти са.
Виж целия пост
# 191
Уха, че много предложения за чай  Hug Аз също много обичам чай. С децата за няма и седмица заминава един буркан мед покрай чая  Whistling Малкия особено изпива по 3 шишета чай всеки ден.
Благодаря anbibian и vanyak  Hug Сега ще ги разгледам.
Виж целия пост
# 192
Angel_Dust благодаря за книгите за киндъл, определено ще ми бъдат полезни, като купя шейкъра. Дано го пуснат на черния петък  Grinning

agnesana щом е за деца, може да видиш плодовите на Celmar
http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_nr_p_6_0?rh=n%3A340834031%2Ck%3 … mp;rnid=419151031
Виж целия пост
# 193
Ей, чак ме ме изкушихте с тези чайове Simple Smile. Ще ги разгледам, че ми се сториха доста интересни някои. Не пием чак толкова много, особено децата като са на градина, но все пак ще помисля Simple Smile.
Виж целия пост
# 194
Цитат
Искам да си купя уред - пилинг за дрехи и си харесах този
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00D74Z6BY/ref=s9_simh_gw_p20 … mp;pf_rd_i=468294

Аз такъв съм си купил от Кауфланд тяхна марка за 5 лв и един път съм го пробвал, и седи и събира прах:) Много често пускат такива машинки по веригите за смешни пари. Даже наскоро пак беше на промоция в КАуфланд. Само, че моя работи с LR20 1.5V батерия. Даже преди 2 седмици пак ги имаше за 6 лв. Ако имаш наблизо Кауфланд можеш да провериш да не е изоставена някоя:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия