Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за изплакване на гърлото при болки в гърлото по време на бременност?
Какви са народните методи за определяне на пола на бебето по време на бременност?
Какви са препоръките за хранене по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за изплакване на гърлото при болки в гърлото по време на бременност?
-
Какви са народните методи за определяне на пола на бебето по време на бременност?
Народните методи за определяне на пола на бебето включват различни вярвания и традиции, като държане на златен пръстен върху корема, наблюдение на движенията и консумация на определени храни. Въпреки че тези методи са забавни, те нямат научна основа и не могат да се приемат като точен начин за определяне на пола на бебето.
-
Какви са препоръките за хранене по време на бременност?
По време на бременност е важно да се храните балансирано, като включите плодове, зеленчуци, протеини и здравословни мазнини. Важно е да избягвате опасни храни и напитки, като алкохол, кофеинови напитки без кофеин и сирена с плесен. Също така трябва да се консултирате с лекар или акушерка относно консумацията на чайове и други напитки.
-
Какви са препоръките за консумация на алкохол по време на бременност?
-
Какви са препоръките за консумация на чай по време на бременност?


Пия си но-шпа и ако няма нещо друго сериозно ще съм на лекар в сряда. Тогава пускам и другия пакет изследвания + един ехограф. Надявам се пак да потвърдят пола - момиче.
Усещам бебето ежедневно, най-обича да прави лупинги в корема ми като си легна вечер. 

Ще трябва малко по малко да се подготвям 

Притеснено ми е
така е и при мен понякога е по активно друг път спи по цял ден и му се ядосвам
и започвам да се въртя в леглото наляво, на дясно и после са налице няколко ритвания
снощи и аз почуствах контракции
а така се надявах с тая бременност поне те да ми се разминат..сега най - верочтно пак ще трябва да пия диаспорал