Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за изплакване на гърлото при болки в гърлото по време на бременност?
Какви са народните методи за определяне на пола на бебето по време на бременност?
Какви са препоръките за хранене по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за изплакване на гърлото при болки в гърлото по време на бременност?
-
Какви са народните методи за определяне на пола на бебето по време на бременност?
Народните методи за определяне на пола на бебето включват различни вярвания и традиции, като държане на златен пръстен върху корема, наблюдение на движенията и консумация на определени храни. Въпреки че тези методи са забавни, те нямат научна основа и не могат да се приемат като точен начин за определяне на пола на бебето.
-
Какви са препоръките за хранене по време на бременност?
По време на бременност е важно да се храните балансирано, като включите плодове, зеленчуци, протеини и здравословни мазнини. Важно е да избягвате опасни храни и напитки, като алкохол, кофеинови напитки без кофеин и сирена с плесен. Също така трябва да се консултирате с лекар или акушерка относно консумацията на чайове и други напитки.
-
Какви са препоръките за консумация на алкохол по време на бременност?
-
Какви са препоръките за консумация на чай по време на бременност?
Масово чета, че за жени на 35+ се препоръчва секцио, а аз преди някоко дни минах тая граница, надявах се да засегнат темата. Оттук нататък, обаче, никакви клипчета няма да гледам, има много време до събитието, като дойде, ще го мисля.
Имам чувството, че е като наказание за това, че съм си вкъщи без да ми има нищо
Сега 15-те ги прежалвам.
бг"кожудерци" за болничен не се плаща! даже и таксата на гишето за комисия не трябва да се плаща от бременни! Аз и първата и сегашната бременност я карам с болнични след 10та седмица и не съм плащала за болнични...
все едно той е раждал, ама хайде