Къде в Русе?! тема 6

  • 83 520
  • 735
# 555
Някой знае ли къде се продават стикери от Шампионска лига?

Оф, още един зарибен.
Добре че моите двамата този път се съгласиха само един албум да попълват...
Виж целия пост
# 556
Агнес,купих великата кукла. Mr. GreenДаже две взех понеже мъничето ми каза да пиша на дядо Коледа за две. Crazy Ех....деца да сме  WhistlingОнзи ден до Вълшебство ходих.Вчера пък като се замотах в това ми ти Джъмбо  ooooh! Няма излизане. TiredВъртях,обикалях...след час и нещо излязох за да отида до тоалетната...Пак се върнах,и отново едно обикаляне:чувствах се като пумпал.Но важното е че взех за мъничетата. Heart Eyes
А масажни постелки къде мога да открия?Някой има ли мнение за тях?
Виж целия пост
# 557
Момичета, откъде мога да взема много плътен черен чорапогащник?
Бях вземала от Кауфланд в три разцветки черно, синьо и бордо и бяха като Ватикан и отвътре, но сега има само детски такива.
Трябва ми за възрастна жена.
Виж целия пост
# 558
От магазина на Феникс. Много е добър за зимата.
Виж целия пост
# 559
KaRoLa къде се намира магазина на Феникс?
Виж целия пост
# 560
Аз забравих да уточня,че е магазина на чорапи Феникс. Има един магазин зад операта на ул.Муткурова и един на ул. Панайот Хитов. Като тръгнеш от пазара към Борисова се пада в дясно.
Виж целия пост
# 561
Благодаря   bouquet Весела Коледа!
Виж целия пост
# 562
Само да се включа, че магазинчето на Муткурова ще работи чак на 05.01.  Peace
Виж целия пост
# 563
   Момичета, къде да търся дамско зимно яке, по-голям размер?
Виж целия пост
# 564
Мога ли да намеря бански сега, още тази вечер? Само в скини мола имаше...
Виж целия пост
# 565
Мога ли да намеря бански сега, още тази вечер? Само в скини мола имаше...
Е , това е въпрос по повишена трудност - бански по сред зима.  newsm78
Виж целия пост
# 566
Мога ли да намеря бански сега, още тази вечер? Само в скини мола имаше...
Ако си непретенциозна откъм марка и не робуваш на име в Чайна сити.
Но, незнам дали работят днес .
Виж целия пост
# 567
В този в Здравец нямаше.
Виж целия пост
# 568
В Ялта или спортните магазини мисля, че има шанс да се намери нещичко.
Виж целия пост
# 569
Благодаря, но се отказах вече.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия