Къде в Русе?! тема 6

  • 83 452
  • 735
# 645
Полинчето ,за 10 г ти дъщеря ли търсиш козметик ?Все си мисля ,че са малки за такива процедури . Rolling Eyes
Виж целия пост
# 646
delia, благодаря ти за включването   bouquet, това ми е на 5 крачки, ще отида да я видя жената и да говоря с нея, даже и с малката ще отида да я погледне.  Simple Smile

gd3, аз само искам да изстиска няколко черни точки, които се виждат, но аз не мога да ги махна, отстрани в дясната гънка на нослето са  Tired.
Виж целия пост
# 647
продават ли някъде готови само фотоплаки за торта? Или готови декорирани фонданови дискове за поставяне отгоре?
Виж целия пост
# 648
Някой тук ходил ли е на почистване на лице в салона на Галка, който е на Александровска? Аз съм посещавала козметичката за кола маска и вежди няколко пъти, но без отзиви не искам да и поверя лицето си?
Виж целия пост
# 649
Здравейте,
писах в друга тема специално за лазерна епилация, но т.к. никои не ми отговори реших да пиша и тук, може ли ако някои е ходил на лазерна епилация да сподели къде ?
Виж целия пост
# 650
Здравейте,
писах в друга тема специално за лазерна епилация, но т.к. никои не ми отговори реших да пиша и тук, може ли ако някои е ходил на лазерна епилация да сподели къде ?
На фото съм ходила, на лазер не съм, но мисля, че по Плиска правят лазерна епилация - в Адара.

продават ли някъде готови само фотоплаки за торта? Или готови декорирани фонданови дискове за поставяне отгоре?
От тук може да се поръча https://www.facebook.com/tortisladki/info?tab=page_info
Виж целия пост
# 651
Привет!
ММ ходил до Кооп. пазар и нямало картофи на фермерското изложение. Други идеи къде мога да намеря БИО картофи? В краен случай ще захраня с тиква, защото имам.
Виж целия пост
# 652
Привет!
ММ ходил до Кооп. пазар и нямало картофи на фермерското изложение. Други идеи къде мога да намеря БИО картофи? В краен случай ще захраня с тиква, защото имам.
Люби,виж тези евентуално:
https://www.facebook.com/biobakalia

https://www.facebook.com/bioTSG

Виж целия пост
# 653
Мерси отново. Днес купихме картофи от Американското пазарче от един чичо. Каза, че са собствено производство от Бабово. Може да разгледам тия био бакалии.  Peace
Виж целия пост
# 654
Някой тук ходил ли е на почистване на лице в салона на Галка, който е на Александровска? Аз съм посещавала козметичката за кола маска и вежди няколко пъти, но без отзиви не искам да и поверя лицето си?
Само сме се постригвали там. Аз да задам един шантав въпрос: прясна сьомга, някъде?  Grinning
Виж целия пост
# 655
Някой тук ходил ли е на почистване на лице в салона на Галка, който е на Александровска? Аз съм посещавала козметичката за кола маска и вежди няколко пъти, но без отзиви не искам да и поверя лицето си?
Само сме се постригвали там. Аз да задам един шантав въпрос: прясна сьомга, някъде?  Grinning
За прясната сьомга- Метро или Карфур. Simple Smile Но с по-добър отзив за Метро.
Виж целия пост
# 656
Някой тук ходил ли е на почистване на лице в салона на Галка, който е на Александровска? Аз съм посещавала козметичката за кола маска и вежди няколко пъти, но без отзиви не искам да и поверя лицето си?
Само сме се постригвали там. Аз да задам един шантав въпрос: прясна сьомга, някъде?  Grinning
За прясната сьомга- Метро или Карфур. Simple Smile Но с по-добър отзив за Метро.
+1 за Метро
Миналата неделя купувах от там,но си е скъпичка... Wink
Килограма 26лв.
Средно едно филенце излиза около 3,50лв.
Виж целия пост
# 657
Хубава риба си купувам от магазина до пазарчето до товарна гара.  Peace
Виж целия пост
# 658
За прясна сьомга определено Метро. Иначе има и сьомгова пастърва, която лично на мен ми харесва. Пак от Метро съм си купувала преди години обаче. На Лидл също зареждат сьомга филе и не е лошо.
Виж целия пост
# 659
Здравейте, видях група за гинеколози и за педиатри, но някой може ли да ме насочи към добър гастроентеролог в Русе? Утре ще ходя за направление, че е много зле работата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия