Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са впечатленията от книгата "Свят без край" на Кен Фолет?
Какви са мненията за книгата "Преди да заспя"?
Какви са впечатленията от книгата "Любов по време на холера"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са впечатленията от книгата "Свят без край" на Кен Фолет?
-
Какви са мненията за книгата "Преди да заспя"?
-
Какви са впечатленията от книгата "Любов по време на холера"?
Форумът изразява положителни впечатления от книгата „Любов по време на холера“ на Габриел Гарсия Маркес. Членовете споделят, че книгата е невероятна и разказва за ЛЮБОВТА с лекота, която лети със същата лекота като автора. Също така, книгата се описва като много лека за четене и се препоръчва на други потребители.
-
Какви са впечатленията от книгата „Индийската принцеса“ на Хавиер Моро?
-
Какви са мненията за книгата "Ключът на Сара"?



), това е и още една причина да не бързам с книгата - не ми е интересно, след като знам как свършва. 

- хареса ми, после имах грешката да гледам филма. Книгата е в пъти по-добра, поне за мен.
- За Тангра и неговият син мога само да напиша суперлативи - невероятно омагьосваща, чете се на един дъх, навлизаш сякаш в средата на сцената и героите са около теб. Още е в главата ми, скоро ще я препрочета. Същите са отзивите на големия ми син, който я прочете пръв. Сега я чете мъжа ми.
.
и естествено Шмит си е Шмит- любим и незабравим.