Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са впечатленията от книгата "Свят без край" на Кен Фолет?
Какви са мненията за книгата "Преди да заспя"?
Какви са впечатленията от книгата "Любов по време на холера"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са впечатленията от книгата "Свят без край" на Кен Фолет?
-
Какви са мненията за книгата "Преди да заспя"?
-
Какви са впечатленията от книгата "Любов по време на холера"?
Форумът изразява положителни впечатления от книгата „Любов по време на холера“ на Габриел Гарсия Маркес. Членовете споделят, че книгата е невероятна и разказва за ЛЮБОВТА с лекота, която лети със същата лекота като автора. Също така, книгата се описва като много лека за четене и се препоръчва на други потребители.
-
Какви са впечатленията от книгата „Индийската принцеса“ на Хавиер Моро?
-
Какви са мненията за книгата "Ключът на Сара"?
За първи път чета нещо от този автор,но ми допадна стила,начина на разказване, допадна ми начина на построяване на сюжета- преплитането на настоящето и спомените от собственото му минало и тези от дневника на жена му. Освен това френските писатели успяват да пресъздадат една специфична и много приятна (за мен)атмосфера-в случая артистична атмосфера,с много музика,балет,книги. Дадох и четири звезди в ГР.

Но откакто смениха времето вечер чета по няколко странички, защото ми се доспива твърде рано
Е, днес си наваксах 