В момента чета ... 33

  • 51 500
  • 747
# 360
Започвам тази:
Виж целия пост
# 361
Приключих с Ман - Смърт във Венеция. Дадох й 4 звезди, просто защото не съм сигурна дали разбрах всичко от посланието на автора. Май съм доста малка и невежа за нея. Ето и мнението ми - https://www.goodreads.com/review/show/1095131203   Peace  
Много ми хареса! Simple Smile

Сега се хвърлям на продължението на Глуховски за метрото - "Метро 2034", закупено вчера от прекрасната промоция на Сиела.   Heart Eyes Вие какво си взехте от там?  Hug
Виж целия пост
# 362
В момента чета "Заеко бягай" на Джон Ъпдайк.Не ми допада.Прекалено ми е натуралистична,леко цинична и бездушна,а и сюжетът не ми е интересен.Ще ми е любопитно да прочета и други мнения.
Виж целия пост
# 363
Прочетох "Пържени зелени домати"-много сладка книжка. От нея лъха на  домашна уютност,всекидневност,доминиращо чувство за общност между хората,дори и различаващи се по възгледите и ценностите си.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 364
Нези, помниш ли , че я коментирахме?
Виж целия пост
# 365
Да,Сливче,помня и от тогава искам да я прочета.  Wink Много ми хареса!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 366
Прочетох:

Лека и четивна, приятна е за разпускане, но не е нещо кой знае какво.

Започвам:
Виж целия пост
# 367
Гигова, тези искам да си купя и аз, ще чакам отзива ти и за втората Peace.
Виж целия пост
# 368
Приключих с "Клара и сянката". Много ме изтормози тази книга, последните 50 страници ги влачих няколко дни. Не можах да "вляза" и да потъна в историята - през цялото време имах чувството, че надничам отвън през стъклото, обаче не мога да видя нещата отвътре Simple Smile. Някой ден ще прочета и "Стръв", но няма да е скоро Simple Smile.
Виж целия пост
# 369
Аз снощи започнах "Дълг":

Обещава да е интересна, само малко в повече ми идват някои изразни средства и опити за оригиналничене. Надявам се това да е само в началото и после или да свикна, или да понамалеят малко, че ми идва дразнещо.
Виж целия пост
# 370
Приключих с "Клара и сянката". Много ме изтормози тази книга, последните 50 страници ги влачих няколко дни. Не можах да "вляза" и да потъна в историята - през цялото време имах чувството, че надничам отвън през стъклото, обаче не мога да видя нещата отвътре Simple Smile. Някой ден ще прочета и "Стръв", но няма да е скоро Simple Smile.

Аз пък се отказах от "Стръв".  Rolling Eyes
Стигнах до средата, но много ме измъчи нещо тази книга. Разни псиноми, маски по Шекспир, филии .... разни фантасмагории, които малко ми дойдоха в повече   Rolling Eyes
Жалко...мислех, че ще ми хареса.
Май и "Клара .." ми върви към отказ  Mr. Green
Виж целия пост
# 371
Вчера зачетох "Нестинарка", уж да видя за какво става въпрос... и неусетно стигнах до 80 страница в 1 през нощта...  Crazy
Чудна, омагьосваща... харесвам такива.
Стилът на авторката ми е малко странен все още, но за сега книгата ми допада много.
Разбирам защо Нели  Heart Eyes я търси толкова време...  Hug
Виж целия пост
# 372
Вчера започнах "Дума Ки" - Ст. Кинг. Винаги като захвана негова книга и още от първите страници ми става едно уютно и съм си на мястото. Обичам да го чета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.

Последно мъчих "Без Хоуп"  Tired.
Скрит текст:
Прекалено повърхностно-секси  Laughing, иначе историята не беше повърхностна, но много преиграване в описанията Crossing Arms
Виж целия пост
# 373


Не ме разочарова авторът.
Виж целия пост
# 374
Първият ми пост във форума!!!  newsm44 И така, в момента чета "Колекционерът на пеперуди" на Колийн Маккълоу. Още съм в началото и започва доста брутално, но определено е интересна! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия