Есенната тема на ЯНУАРЧЕТА 2011 (54)

  • 56 898
  • 745
# 510
тути Данке!  Hug
Люба  Heart Eyes Heart Eyes Честит рожден ден на Ирен! Кораба изглежда невероятен!  Искаме ощеее!
Какче Честито зъбче!! Ох голям кеф! Като се сетя, че Мишока проби първият на година и 2 месеца  Crazy Още вади кътници младежа.

Дейзи- И моите са в цикъл нон стоп  Mr. Green От другата темичка една мама сподели бърз лек за гърло, особено в началото. Топиш клечка за уши в прополис разтвор и мажеш 3 пъти гърлото. Пробвах го, работи като магия! И налепи падат ако въобще има.
Виж целия пост
# 511
Тутии, изглеждаш ми в добро настроение!:)) Посрещнахте ли ТМ?

Мама Зай, как сте? Намери ли детегледачка?

Дейзи, да оздравяват бързо децата!

Еми, мерси за рецептата!

Момичета, къде ще изкарате празниците?
Ние на Бъдни вечер ще сме при майка ми, на Коледа при свекърите и най-вероятно на НГ вкъщи. Едни приятели искат да им отидем на гости за НГ, но като знам че аз ще си го отнеса с гледането на децата и нещо не ми се ще!:))
Виж целия пост
# 512
еее, какче, честито зъбче! Simple Smile))
и ние ще сме на същата схема с празниците.

тути, това е ужасно с това разписване! за какво им е?
и мен ме ядосаха много от работата. ужким искат деца да се раждат, а мен ме прецакаха с майчинствтоо и то държавата ме прецака.

дейзи, ужасявам се като те чета Sad

Виж целия пост
# 513
Ето и Тенерифе, Канарски острови, райско кътче на земята, цветя, цветя и фонтани


и кораба, колко малък изглежда от далече

Океана между Казабланка и Канарите винаги е много бурен и поради тази причина кораба клатеше много, дори ми стана лошо за малко. Е важното е, че мина и това беше единственото време, в което се разлюляхме. Когато пресичахме Океана кораба не помръдваше, все едно си на земята, а аз какво очаквах Simple Smile
На Екватора слънцето е ужасно, не става за живеене, казвам ви. ММ, който никога не изгаря се зачерви, а аз мазах ли мазах фактори.Не,че бразилките не ми се смяха, те нали са черни и не знаят какво е крем против изгаряне

Ресифе - за мърсотията и опасностите, дебнещи на всеки ъгъл няма да говоря, за да не си развалям настроението.
Интернет много лесно се намираше, температури между 25-35градуса и безкрайния плаж, това е нещото, което бих взела от Бразилия, само това. Фин пясък, зелени води.


А тази църква е построена от злато, истинско и масивно(за вътрешната част говоря, не знам как я пазят)


Виж целия пост
# 514
Благодаря за честитките към Ирен.

На свеки всичко й е ок, сърце, бъбреци, кръв и урина. Смениха й хапчетата, та да видим
Виж целия пост
# 515
Буби, Честит 2-ри Рожден Ден на порасналото Митаче!Да ви е жив и здрав, да расте щастливо и  весело дете, много да ви радват с кака Зори!
Целувки и весел празник! Heart Eyes Hug Heart Eyes

Люба корабът е невероятен. Страхотни снимки. Радвам се, че всичко е наред със свекърва ти.
Виж целия пост
# 516
Кога това Митаче стана на 2г. ! Жив и здрав, много щастлив и здрава връзка с кака Зори
Виж целия пост
# 517
Благодаря, момичета! Почерпете се за нас!  Hug



Честито и на мъжа на Елч! Да е жив и здрав, и той! Много щастие за цялото семейство!  Hug
Виж целия пост
# 518
Ехх, Бубинка, мерси!
Аз вчера цял ден гледам снимката на Митачето и като го знам колко е лъчезарен си представям какъв сладур е вече като е по-голям! Simple Smile
все забравям да ти кажа и че се оказа права - Нико наистина има тръпчинки Simple Smile
Виж целия пост
# 519
все забравям да ти кажа и че се оказа права - Нико наистина има тръпчинки Simple Smile

Хехех, ама знам си аз! Нали съм ви кръстила Тръпчинкови още преди две години!  Laughing Сладурчета!
А Митака хич не е лъчезарен тия дни, някакъв кътник мъти водата и човекът е голям вкис. Добре, че е кака му да го залисва, от вчера имат палатка и те, и познайте къде са децата нон стоп?!Само се кикотят вътре.  Mr. Green
Виж целия пост
# 520
хаха, буби, то Митачето само временно е кисело иначе си е супер усмихнато човече Simple Smile

Виж целия пост
# 521
какче Да, намерих на 2 януари лети към нас. Да видим как ще е  Peace
Буби И тук, да ти е здрав и с мноого късмет юначе Митаче! Черпиш с любимите ми бонбони  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Елч Аз умирам за трапчинки! Татко ми има, ама никой от нас не ги е наследил...както и внуците  Laughing

Ние сме що годе добре, децата си кашлят и се сополивят от време на време, но това си е нормално за тях. Grinning

Празниците ще си останем в Австрия, може да мръднем до Линц на разходка.
Виж целия пост
# 522
зайка, това е странно, защото съм чела, че трапчинките са доминантен ген. мм има 2 годеми на бузите (взел ги е от майка си), Дара също има две, но са различни от неговите и различни от двете бузи - едната се вижда ясно, другата е към средата на бузата и се забелязва по-трудно. Никчо има две като на мм, но не така дълбоки. и аз много харесвам трапчинки - и на бузите, и на брадичката Simple Smile
Виж целия пост
# 523
зайка, това е странно, защото съм чела, че трапчинките са доминантен ген. мм има 2 годеми на бузите (взел ги е от майка си), Дара също има две, но са различни от неговите и различни от двете бузи - едната се вижда ясно, другата е към средата на бузата и се забелязва по-трудно. Никчо има две като на мм, но не така дълбоки. и аз много харесвам трапчинки - и на бузите, и на брадичката Simple Smile
Въх, оправям си правописа  Crazy
хихихи, не знам наистина е странно, брат ми има само една, даже не знам дали е истинска трапчинка или не  Laughing
Виж целия пост
# 524
Поне успявам да чета.

Скрит текст:
Влизам на 3-4 дена колкото да не ви изгубя следите ( свекър ми го оперираха и съм мед. сестра  Mr. Green, следва ваканция  ( в къщи и двамата ), не се разписвам често , но следя.  Heart Eyes
 
Да растат здрави , безгрижни и с много обич и късмет рождениците които съм пропуснала.   bouquet

Весели празници ви пожелавам , в случай , че не успея да се разпиша. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия