Моята сватба през 2015

  • 51 350
  • 761
# 225
Добро утро, момичета   bouquet

mim_pld  на 26 септември сме. Много се надявам да склонят, ако ние решим да си я носим. Но ако откажат няма за една торта панаир да правя  Joy Не е най-важното нещо все пак. Ще го мисля.

Алечка, на мен лично ми е рано да търся рокли, имам много време, а има други обстоятелства, за които ви споделих. Но ако смяташ, че си намерила роклята, защо не? То е до усещане. Но все пак не избързвай, поне според мен  Simple Smile

audace и аз съм за Цък2  Laughing
Виж целия пост
# 226
Добро утро, добър ден Simple Smile Имам доста за разказване след вчерашното обикаляне по агенции и т.н. Накратко :  във Варна е зверски скъпо според мен. Хората от агенциите явно са решили, че когато някой реши да прави сватба има бол пари и му е все тая колко и за какво ще даде. Вчера ми се ревеше като излязох от едната агенция - искат 1600 лв.  #Crazy за украса, и то доста посредствена. Цените на фотографите , ДЖ, водещи, оператори... Близо 5-ца и за тях. Изобщо....  #2gunfire .За едно букетченце цветя ми искат 50-60 лв ! Безкрайно възмутена съм!
Обаче пък да ви кажа мисля, че взех решение кое да е мястото. Противно на всякакви очаквания се спирам на Цък 1. Просто не мога да си изкривя душата и да не призная, че там няма да се притеснявам за обслужването, за отношението към гостите ми, за менюто - дали е изкарано на време, дали е студено, топло, дали е вкусно и т.н. Гостите ми ще са настанени в същия хотел, а не по разни други къщи. Няма да мисля как ще се придвижат до и от ресторанта. Пък и стигнах до извода, че освен мен много малко хора ще обърнат внимание на вида на залата. Поне доколкото си познавам гостите.
И така, голямото тръшкане приключи. Смятам, че другата седмица, максимум по-другата ще мога да се похваля със запазена дата Simple Smile
Виж целия пост
# 227
 audace това е най важното, че ти си решила и усещаш кое е правилното за теб и твоите гости.
Чакаме да се похвалиш с дата  bouquet !


Алечка на коя дата бяхте вие? Според мен, ако не планиращ нещо извънредно не е рано за рокли за догодина. Аз ще поръчам януари или февруари, защото много се надявам да забременея междувременно и като поръчвам да мога да се съобразя с това. Ако не съм дотогава, няма да даде отраженеие май дори и да забременея след като поръчам. Все повече харесвам рокли в стил 50 те  Heart Eyes

За цветя за украса искам горски цветя за церемонята и партито, за ресторанта ще видя какво ще подхожда но със сигурност сама ще си ги купя, ние ще сме малко хора и това доста олеснява всичко.
Виж целия пост
# 228
Ние изместихме събитието за юни.
Сега ще видим какво ще кажат моите момичета, но мисля януари като запазя ресторанта и да купувам.
В нашия град няма голямо разнообразие - от три магазина харесах 2 рокли. Ама много ги харесах.  Laughing

audace, браво за решението. Важното е на теб да ти харесва и да се покрива с представите ти за идеална сватба. За агенциите съм без думи. Даже няма да си правя труда да проверявам
Виж целия пост
# 229
Алечка, купувай щом си избереш коя, стига не ти играят килограмите постоянно като на мен.
Аз получих роклята си седмица преди сватбата и бях пред нервна криза, защото още няма нищо готово.
Само да напомня, че и абитуриентите скоро ще започнат да се готвят и по салоните става лудница. Гледайте да ги преварите, да си нямате грижи.

audace, много се радвам, че направи правилен избор (за обслужването). Важно е да ти е комфортно и да не се притесняваш. Залата може и да не изглежда толкова зле, колкото си представяш като я украсят и с белите покривки. Обаче цените, които си споменала ми се струват мнооого високи..
Виж целия пост
# 230
Момичета, ние решихме сладкаря на ресторанта да ни направи някакъв алкохолен десерт украсен с плодове. Украсата ще я направим двете със сестра ми. Ресторантът е нов и уютен и няма да е необходима много украса. Запазена е датата, запазен е ресторанта. Менюто януари ще изберем. Сега съм в чуденка какво да правим с диджея, фотографа и оператора. В Монтана няма мн.избор, но и за път до там цените много набъбват. Май само диджея ще си го влача от Варна, мисля че е най-важен от тримата! Имам вече разни идеи за цвят на сватбата и цялостната организация и малко се поуспокоих. Харесах си и модел рокля, но нищо не съм мерила. Май ми е рано все още. Фризьорка съм намерила, чудя се само кой да ме гримира... Може би на сестра ми ще се доверя, благодарение на нея все още съм мн.горда с абитуриетския си бал! Бъдещият мъж е два метра висок, май неговото облекло ще е най-трудното за избиране нещо хахахах
Виж целия пост
# 231
Май вече всички си имаме ресторанти  Mr. Green треската за роклите май ще ни тресе до края .
Виж целия пост
# 232
Ооо ралица , роклите са най-малкия проблем според мен Simple Smile Сега човешките ресурси са важни Simple Smile
Виж целия пост
# 233
Момичета, ние решихме сладкаря на ресторанта да ни направи някакъв алкохолен десерт украсен с плодове. Украсата ще я направим двете със сестра ми. Ресторантът е нов и уютен и няма да е необходима много украса. Запазена е датата, запазен е ресторанта. Менюто януари ще изберем. Сега съм в чуденка какво да правим с диджея, фотографа и оператора. В Монтана няма мн.избор, но и за път до там цените много набъбват. Май само диджея ще си го влача от Варна, мисля че е най-важен от тримата! Имам вече разни идеи за цвят на сватбата и цялостната организация и малко се поуспокоих. Харесах си и модел рокля, но нищо не съм мерила. Май ми е рано все още. Фризьорка съм намерила, чудя се само кой да ме гримира... Може би на сестра ми ще се доверя, благодарение на нея все още съм мн.горда с абитуриетския си бал! Бъдещият мъж е два метра висок, май неговото облекло ще е най-трудното за избиране нещо хахахах
Права си, че DJ-ят е важен, но само за самият ден, а за споменът години напред са най-важни фотото и видеото. На мен след 6 месеца спомените ми вече избледняват и това, което отново и отново ме връща там е видеото.
Проучи за услуги в района, моята сватба беше в Арбанаси, а видео и фото от Севлиево без да взимат допълнително за път. Не че нямаше специалисти от Търново, но цената беше двойна. Като резултат останах супер доволна!
Виж целия пост
# 234
Момичета, ние решихме сладкаря на ресторанта да ни направи някакъв алкохолен десерт украсен с плодове. Украсата ще я направим двете със сестра ми. Ресторантът е нов и уютен и няма да е необходима много украса. Запазена е датата, запазен е ресторанта. Менюто януари ще изберем. Сега съм в чуденка какво да правим с диджея, фотографа и оператора. В Монтана няма мн.избор, но и за път до там цените много набъбват. Май само диджея ще си го влача от Варна, мисля че е най-важен от тримата! Имам вече разни идеи за цвят на сватбата и цялостната организация и малко се поуспокоих. Харесах си и модел рокля, но нищо не съм мерила. Май ми е рано все още. Фризьорка съм намерила, чудя се само кой да ме гримира... Може би на сестра ми ще се доверя, благодарение на нея все още съм мн.горда с абитуриетския си бал! Бъдещият мъж е два метра висок, май неговото облекло ще е най-трудното за избиране нещо хахахах

Нашите кумове миналото лято се жениха във този район и си бяха наели една млада фотографка . Казва СЕ Анастасия Гуновска https://www.facebook.com/AnastassiaGunovskaPhotography?fref=ts  , тя е от Враца доколкото си спомням или от района . Цената и беше доста приемлива към 300 , 400 лв.
Виж целия пост
# 235
Много неща има за обмисляне ,че чак ме мързи да мисля  Mr. Green Ако някой знае добър фотограф от плевенския край да споделя иначе снимките на това момиче от враца са добри .
Виж целия пост
# 236
Аз си нямам ресторант още  Simple Smile . Но пък с роклите бързо ще се справя .
Виж целия пост
# 237
Момичета, ние решихме сладкаря на ресторанта да ни направи някакъв алкохолен десерт украсен с плодове. Украсата ще я направим двете със сестра ми. Ресторантът е нов и уютен и няма да е необходима много украса. Запазена е датата, запазен е ресторанта. Менюто януари ще изберем. Сега съм в чуденка какво да правим с диджея, фотографа и оператора. В Монтана няма мн.избор, но и за път до там цените много набъбват. Май само диджея ще си го влача от Варна, мисля че е най-важен от тримата! Имам вече разни идеи за цвят на сватбата и цялостната организация и малко се поуспокоих. Харесах си и модел рокля, но нищо не съм мерила. Май ми е рано все още. Фризьорка съм намерила, чудя се само кой да ме гримира... Може би на сестра ми ще се доверя, благодарение на нея все още съм мн.горда с абитуриетския си бал! Бъдещият мъж е два метра висок, май неговото облекло ще е най-трудното за избиране нещо хахахах

Нашите кумове миналото лято се жениха във този район и си бяха наели една млада фотографка . Казва СЕ Анастасия Гуновска https://www.facebook.com/AnastassiaGunovskaPhotography?fref=ts  , тя е от Враца доколкото си спомням или от района . Цената и беше доста приемлива към 300 , 400 лв.

Много, много благодаря!!! Ще я проуча!!! Ох, че ме зарадва!!!
Виж целия пост
# 238
ЕХО, КЪДЕ ЗАЧЕЗНАХТЕ ВСИЧКИ? newsm78 ЗАПОЧНАХТЕ ДА МИ ЛИПСВАТЕ! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 239
Аз съм тук, но за другите не знам Simple Smile Аз съм в чуденка за ДЖ-я и агенцията. Вчера звънях на един ДЖ Пацони - Пламен Илиев. Ще ми излезе около 1000 лв. за 10 часа. -  на мен ми се вижда доста. На вас какви пари ви искат за съответната услуга? От едната агенция ми предложиха ДЖ-водещ 2 в 1 , за 800-1000лв за 5 часа и после всеки следващ час се таксува 120 лв. Дайте ми идея за някой добър във Варна с по-нормални цени, моля ви.
И между другото се опитах да си направя покана сама - стана доста добре. Довечера ще я покажа ако ми остане време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия