Моята сватба през 2015

  • 51 350
  • 761
# 255
То проблема е, че не зависехме от никой - от родителите ми исках само помощ с "връзки" - на хора, агенции. Ние си вършехме всичко и понеже те са в този бизнес отдавна, знаят кой как работи и т.н. Изборът на фотограф беше безупречен, но ДЖ - баща ми до ден днешен недоумява защо този човек се държа така, въпреки че над 10 години работят заедно и не е чул един лош отзив за него. Но... Simple Smile
Идеята ми е, че ние и сами да бяхме тръгнали - пак можеше да се опарим. До "денят" този човек изглеждаше просто най-добрият избор.

За агенцията - аз исках да си направим всичко сами, но видях, че ще ни е тегаво, затова се обърнахме пак към препоръчани хора. Нещо като семеен бизнес им е. Бях купила някои неща - вазите за украсата, както и балони. Предоставих им ги и им казах как искам да ги аранжират. Сложиха аранжировка от вазите (много хубава, мога да пусна снимки по-натам), покривки на масите, калъфи на столовете и панделки. Надуха балоните с хелий, украсиха младоженческата маса, както и изнесения ритуал в градината - масата, голяма арка, няколко по-малки арки. Всичко с естествени цветя. Направиха бутониерите (7), шаферските гривни, моите два букета. Торта също поръчахме през тях от един цех, с който работят, който не се справи добре с идеята, а надминаха очакванията им - ние имахме мнооооооооого претенции с тортата. Това за 110 човека - към 1200лв.
Виж целия пост
# 256
Здравейте момичетааа.Днес дъщеричката ни е именничка и съм мноого щастлива 😊😊😊 Grinning Днес ще излизаме с кръстника й и ще му съобщим новината да сватбатя и разбира се дали ще се съгласи за кум и неговата и моя приятелка кума.Тяхната покана дойде миналата седмица.Голямо чудини беше дали да е с бледо лилаво или тъмно.Тяхната е с бледо лилаво,но определено другите ще са в тъмно лилаво.Мамичета кажете ми как да кача снимки на поканата в 2та цвята за д ми дадете мнение моля ви.Влизам от тел.Рали от Плевен има мноога добйр фотограф -Verus .Разгледай в нета.А за Дж 1000лв са многа.Нашия е 450лв+50лв за езнесения ритуал и по 50лв over rime.Смея да твърдя,че е най-добрия в Пловдив.На нас видеото ни излезе най-много...
Виж целия пост
# 257
Мим, да ти е жива и здрава дъщеричката и да ви носи само радост!

Колко струва видео заснемането? Всички са тръгнали да ме убеждават, че много ми трябва Simple Smile Аз не че споря, обаче съм стъпила на врата на бюджета и не искам само защото правим сватба всички да ни одрусат за щяло и нещяло. Както някоя дама беше написала - парите не растат по дърветата Simple Smile
Виж целия пост
# 258
Аз ще искам съвети за ресторант в София  РОзи  Hug за малко хора с хубава храна .

Днес моя син има рожден ден почепете се за негово здраве  Heart Eyes !

Меа и при нас едното парти ще е в градината  Heart Eyes .
Виж целия пост
# 259
Здравейте момичетааа.Днес дъщеричката ни е именничка и съм мноого щастлива 😊😊😊 Grinning Днес ще излизаме с кръстника й и ще му съобщим новината да сватбатя и разбира се дали ще се съгласи за кум и неговата и моя приятелка кума. в нета.А за Дж 1000лв са многа.Нашия е 450лв+50лв за езнесения ритуал и по 50лв over rime.Смея да твърдя,че е най-добрия в Пловдив.На нас видеото ни излезе най-много...

Да ти е жива и здрава. Днес ще е ден, пълен с много емоции за всички ви  Hug Мими, може ли да ми кажеш кой е DJ, за когото говориш?  Simple Smile


Днес моя син има рожден ден почепете се за негово здраве  Heart Eyes !


Да ти в жив и здрав, много радост, щастие, късмет и усмивки! Хубав празник.   bouquet
Виж целия пост
# 260


Меа и при нас едното парти ще е в градината  Heart Eyes .

Много бих се радвала ако ми дадеш малко съвети за организацията или каквото и да било . Ако ти е по лесно ми пиши на лични. Като предварително благодаря
Виж целия пост
# 261
Хайде ще се похваля... нашата планинска сватба си има фотограф и оператор!!!  Laughing Тооолкова съм щастлива!!! От къде да намеря свестен диджей в Монтана и околността направо не знам! Това се превръща в огромен проблем, помагайте, ако имате идеи. Трябва да е и водещ и да не стои като пън Joy
Виж целия пост
# 262


Много бих се радвала ако ми дадеш малко съвети за организацията или каквото и да било . Ако ти е по лесно ми пиши на лични. Като предварително благодаря

А каква ще е самата сватба - народна или пък тип коктеил?
Виж целия пост
# 263
mim_pld честита именничка  да ти жива и здрава . Благодаря да фотографа ще го погледна .  Да ви питам момичета вие освен торта друг десерт ще предлагате ли ?
Виж целия пост
# 264


Много бих се радвала ако ми дадеш малко съвети за организацията или каквото и да било . Ако ти е по лесно ми пиши на лични. Като предварително благодаря

А каква ще е самата сватба - народна или пък тип коктеил?

Ами честно казано все още нищо конкретно нямаме като план, но си представяме от сорта : Вземат ме от "мамината къща", минаваме през църквата и после направо в парка, наша роднина (кметицата на селото) ще ни води изнесения ритуал (предварително ще сме подписали)
и след това се настаняваме по масите и купона да започва... Simple Smile
Всичко това все още е само предварителен план, защото не сме проучили цените (сами ще си плащаме сватбата) и ако кетъринга излезе прекалено скъп май ще трябва да се пренасочим към някой ресторант с голяма градина Sad
Виж целия пост
# 265
Охооо рожденник.Да ти е жив и здрав!Моят ДЖ се казва Алекси!Страхотен.А за ведеото направо не ми се коментира цената.... Naughty Верно,че е добър,но доста скъпичко взима.Но пък веднъж се женя и е HDLR КАЧЕСТВО
Виж целия пост
# 266
Благодаря ви момичета, на всички, които искат деца пожелавам да имате колкото сте си пожелали, много е хубаво усещането дори и вече като са големи  Simple Smile .

Меа ще пиша тук и ще споделям какво мисля аз, но аз съм си малко икономична и обичам да не пръскам много пари, та не знам дали моите идеии се харесват на млади булки  Simple Smile.

Зак честито за фотографа и оператора.

Аз не знам дали искам оператор.
Виж целия пост
# 267
Z_A_Q , кой фотограф избрахте ?
Виж целия пост
# 268
Alady, тъкмо щях да ти пиша на лични, че говорихме с жената от Враца и се разбрахме с нея! Много сме ти благодарни!   bouquet
Виж целия пост
# 269


Много бих се радвала ако ми дадеш малко съвети за организацията или каквото и да било . Ако ти е по лесно ми пиши на лични. Като предварително благодаря

А каква ще е самата сватба - народна или пък тип коктеил?




Ами честно казано все още нищо конкретно нямаме като план, но си представяме от сорта : Вземат ме от "мамината къща", минаваме през църквата и после направо в парка, наша роднина (кметицата на селото) ще ни води изнесения ритуал (предварително ще сме подписали)
и след това се настаняваме по масите и купона да започва... Simple Smile
Всичко това все още е само предварителен план, защото не сме проучили цените (сами ще си плащаме сватбата) и ако кетъринга излезе прекалено скъп май ще трябва да се пренасочим към някой ресторант с голяма градина Sad



Може би ще ви трябват неща като:
-    Шатри под наем, маси, столове, покривки, калъфки за стол + транспорт и монтаж
-    Кетъринг, прибори и посуда под наем, чаши, лед
-    Осветление, озвучаване, декорация (електричество от генератор)
-    Място за танци; обмисляне как да бъдат настанени гостите, така че да няма останали настрани изолирани.
-    В колко часа да започне всичко - т.е. дневна или следобедно-вечерна сватба (ако част от сватбата е вечер, какво осветление може да се осигури).
-    Как ще се осигурят течаща вода и санитарни помещения, нещо срещу насекоми евентуално.


Относно шатрите за Пазарджик, тук има :  http://www.comunicatorbg.com/globalrts.html

Възможно е вариантът за ресторант с голяма градина да е по-изгоден, отколкото разпъване на шатри в парка.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия