Моята сватба през 2015

  • 51 350
  • 761
# 450
Аз мисля букета ми е да е момини сълзи, май месец украсата ще е от божури, имаме собствени  Simple Smile .
Юли мисля горски цветя, август рози.

И аз се чудя дали да не си засадя божури, но не съм сигурна дали ще цъфнат до м. май и дали въобще може сега да се засеят  Mr. Green Иначе и ние си имаме божури, но тъмно червени, а на мен ми харесват белите и розовите.
Виж целия пост
# 451
Не знам за засаждането, но тъмно червени са много красиви.
Нашите са бели и бледо бледо розови.
Виж целия пост
# 452
Shainis, спомена, че сватбата е във Видин. Мъжът ми е от Видин и ми е казвал за ливадите от божури зад Албутинския скален манастир. Намира се по пътя от с. Грдаец за с. Раброво - на около 15км от Видин. Над манастира има горичка, в която се намират божурите. Казва, че са много, но и змии имало.  Laughing
Освен да ги оберете... Mr. Green
Виж целия пост
# 453
Shainis, спомена, че сватбата е във Видин. Мъжът ми е от Видин и ми е казвал за ливадите от божури зад Албутинския скален манастир. Намира се по пътя от с. Грдаец за с. Раброво - на около 15км от Видин. Над манастира има горичка, в която се намират божурите. Казва, че са много, но и змии имало.  Laughing
Освен да ги оберете... Mr. Green

Мисля че вече не са чак толкова много, преди години имаше повече. А и миришат неприятно по мои спомени, поне истинските. При култивираните модели може и да е оправено това.

ПС: Бих помогнала в издирването ако съм наблизо, обожавам това място когато няма навалица.
Виж целия пост
# 454
Ехааа, доста северозападни сватби станахме Laughing Какви цветя да избера за началото на септември...още не съм мислила....все още продължавам да търся диджей newsm78
Виж целия пост
# 455
Аз съм възмутена как може да се плаща такса в църквата за видео и фотозаснемане  #Cussing out  Не стига ли, че трябва да си платиш не малка сума, за да се венчаеш пред Бог  #2gunfire
Виж целия пост
# 456
Ехааа, доста северозападни сватби станахме Laughing Какви цветя да избера за началото на септември...още не съм мислила....все още продължавам да търся диджей newsm78

Цветята на есента са димитровчетата (астри, звездели), японската съсънка, цимицифугата, шафрановият минзухар,  есенният минзухар, щернбергията и много други красиви  Wink
Виж целия пост
# 457
Shainis, спомена, че сватбата е във Видин. Мъжът ми е от Видин и ми е казвал за ливадите от божури зад Албутинския скален манастир. Намира се по пътя от с. Грдаец за с. Раброво - на около 15км от Видин. Над манастира има горичка, в която се намират божурите. Казва, че са много, но и змии имало.  Laughing
Освен да ги оберете... Mr. Green

 hahaha За такъв вариант не се бях сещала, а и така ще си уплътня деня преди сватбата  Mr. Green

Нелка, много ти благодаря. Аз предполагам, че във Враца ще успея да намеря нещо, все пак е доста голям град, в краен случай ще поръчам от София.
Виж целия пост
# 458
Привет на новодошлите Simple Smile За цветята аз умувам за лалета... А в една от агенциите ми препоръчаха точно еустомата и много ми допадна като вариант .  А може да е глупав въпрос, но не съм обърнала внимание - май месец слънчогледи има ли? Много ги обичам, а и както ще използваме жълтото като цвят на сватбата Simple Smile
Виж целия пост
# 459
audace, мисля, че слънчогледите са лятото, през август. Еустомата наистина изглежда много добре  Simple Smile
Виж целия пост
# 460
Юни-юли за слънчогледи. Правих фотосесия слънчогледова на една дама и я правих по това време. През август питите са вече доста едри.
Лалетата са повече от прекрасен избор, те също бяха част от моя избор предвид,че са и любимите ми цветя.
Също така флористите не изпитват особено затруднение с осигуряването им по всяко време на годината, а цените са повече от добри - дори за холандски.
Семпли и нежни, но винаги открояващи се, а богатата цветова гама допълнително дава свобода за избор. Ако някой има интерес мога да кача снимка на букета ми по-късно.
Виж целия пост
# 461
Аз бих желала да го видя. Интересно ми е и как си си направила поканите, с какви материали, беше писала, че са рисувани  Simple Smile
Виж целия пост
# 462
Audace, с теб си четем мислите за лалетата, много подходящи ми се струват за нашия ресторант  Laughing
Виж целия пост
# 463
Audace, с теб си четем мислите за лалетата, много подходящи ми се струват за нашия ресторант  Laughing
  bouquet Много обичам лалета, зюмбюл, нарциси .... Утре чакам майка ми на гости, смятам да се разходим по магазините за рокли из Варна. Кога смятате да гледате за обувки ?
Виж целия пост
# 464
Аз мисля за обувки успоредно с роклята Simple Smile .

И а змного харесвам Лалета като цветя.

Да попитам аз за меден месец, планирате ли нещо и ако да къде?
Ние вчера започнахме да си говорим и за това какво и къде и най важното как да го съчетаем времево.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия