Ето есента дойде, а Февруарчето расте, расте!!!

  • 42 835
  • 733
# 615
В момента се опитвам да запиша час за фризьор (ама "Няма връзка с този номер"). Та не искам още да потвърждавам.

Можеш да дойдеш на срещата и без прическа, няма да те върнем. Шегувам се.  Laughing
Виж целия пост
# 616
Хахаха! Зная, зная. Simple Smile Пиши ме - кой превари, той завари. Ще съобразявам фризьора с нашата среща. Simple Smile
Виж целия пост
# 617
Написана си.
Само кажете къде искате? Торта ли ви се яде или нещо по-стабилно, като пица и т.н.?
Виж целия пост
# 618
На този въпрос се отговаря по един начин - всичко ни се яде и то по много. Grinning Имайки предвид, че часът на срещата е 11:30, може да посетим място, подходящо за обяд. Защото в Папая, например, едва ли има сериозни и хубави неща за наяждане.
Виж целия пост
# 619
Има, ама не са сериозни.
Правилно си отговорила.  Wink
ДОбре тогава.
Дон Домат, Мистър Пица, Класик или Виктория?
Аз гласувам за Дон домат, но и другите да се изберат, нямам претенции.
Виж целия пост
# 620
На този въпрос се отговаря по един начин - всичко ни се яде и то по много. Grinning Имайки предвид, че часът на срещата е 11:30, може да посетим място, подходящо за обяд. Защото в Папая, например, едва ли има сериозни и хубави неща за наяждане.


Да, 11.30 си е вече обедно време и едва ли ще можем да залъжем коремчетата си с торта  Laughing

И аз съм за Дон Домат, понеже от посочените заведения само до него мога да стигна без карта  Simple Smile
Виж целия пост
# 621
Аз гласувам с 4 ръце и 4 крака за Дон домат. Grinning
Виж целия пост
# 622
Дооообре.
Значи.
СРЕЩА в СОФИЯ!
11.30
НЕДЕЛЯ (30.11.2014)
Дон Домат на Попа.


1.virdjinia
2.anichkaaa83
3.Сема
4.alina_si
5.Камик
6. Valleriana


Други желаещи? Ще пусна пост във фейсбук.
Виж целия пост
# 623
Хм, току що казаха по Новините, че от 2015 майчинството ще се изчислява на база 24 мес назад, а не 18, както е досега  Thinking Само не стана ясно от кога влиза в сила, някой знае ли? И 45 дневния болничен брои ли се за излизане по майчинство или чак след раждането?

http://novanews.bg/news/view/2014/11/27/93877/%D1%89%D0%B5-%D0%B … m_campaign=accent
Виж целия пост
# 624
И аз я чух тази простоия.Само глупости мислят,после защо нямало раждаемост...Аз мисля,че нас може и да не ни хване.
Виж целия пост
# 625
Аз съм за където и да е важното е да има ХРАНА.
Аз ще проверя за майчинството и ще пиша.
Виж целия пост
# 626
Здравейте, мамчета. Да се отчета и аз вчера бях на преглед. В 30 г.с съм правихме запис на тоновете за първи път и всичко е нормално. АГ-то ми каза, че бебето е добре, но ме притесни, твърдението му че е 1276гр. ,тъй като преди 3 седмици пак ми каза, че е 1200 гр. Дали  е възможно за 3 седмици да не е наддало или не е измерил правилно? Също така и аз за тези 3 седмици не съм наддала на килограми като от 14 октомври до вчера съм +3 кг. Беше ми изписал витамини Допелхерц Актив Мама , а сега  доктора ми каза да си взема и Биозин Мама. Не знам дали имам основания да се притеснявам или се филмирам излишно. Напоследък венците ми кървят изключително много четох, че било нормално при бременност, но определено е много не приятно. Вие имате ли подобен проблем и ако да какво ви помогна да го отстраните?
Виж целия пост
# 627
Здравейте, мамчета. Да се отчета и аз вчера бях на преглед. В 30 г.с съм правихме запис на тоновете за първи път и всичко е нормално. АГ-то ми каза, че бебето е добре, но ме притесни, твърдението му че е 1276гр. ,тъй като преди 3 седмици пак ми каза, че е 1200 гр. Дали  е възможно за 3 седмици да не е наддало или не е измерил правилно? Също така и аз за тези 3 седмици не съм наддала на килограми като от 14 октомври до вчера съм +3 кг. Беше ми изписал витамини Допелхерц Актив Мама , а сега  доктора ми каза да си взема и Биозин Мама. Не знам дали имам основания да се притеснявам или се филмирам излишно. Напоследък венците ми кървят изключително много четох, че било нормално при бременност, но определено е много не приятно. Вие имате ли подобен проблем и ако да какво ви помогна да го отстраните?

Най-вероятно предния път не са измерили правилно и да не забравяме , че това е доста относително с теглото и по 0-скоро приблизително. Аз съм в 30-та седмица и младежа е около 1300-1400 така, че мисля, че няма за какво да се притесняваш по този въпрос. Лекаря ми ми обясни, че не е важно толкова колко килограма са сега а степента на развитост на детето имало майки дето раждали по 5 кг. Бебета а не били толкова развити като други по 2 кг

За венците още като влязат в четвърти месец почнах посещаване сериозно на зъболекар както ме бяха посъветвали а и доста зъби ми заминаха тогава  newsm78 от бременността било. Изчистих зъбния камък и сега нямам никакви проблеми с венците. Иначе за профилактика ако не искаш да чистиш зъбен камък можеш да жабуриш със Сандрин не е гадно разрешено е за нас и много стяга и помага за венците мен ми го изписаха профилактично както и три пъти седмично да си чистя между зъбите с онези четчици продълговатите малките не знам как се казват те са точно за между зъбите и разбирасе конец вечер след пастата и водата за уста. Зъбите са много важни за бъдещата майка. Всичко от устата ни ще предадем и на бебчо а знаем колко бактерии има вътре повече от тоалетна чиния  Sick Naughty
Виж целия пост
# 628
Аз също имах проблем с венците и след преглед ми казаха вечер задължително да си мия зъбите с Елгидиум Анти Плака. Намаля значително кървенето и почти спря.
Виж целия пост
# 629
За срещата остава в неделя, 11.30 в Дон Домат на попа, засега сме 7 човека.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия