Новите съседи

  • 127 615
  • 736
# 165
Още по - тежко е когато в рамките на седмица си изгледал всичко и сега само трябва да се чака. Ако някой знае линк където да могат да се изтеглят всички сезони /по възможност на български, защото дублажа е перфектен/?
Виж целия пост
# 166
Ето ги тук. Някои серии не са с много добро качество на звука.
Виж целия пост
# 167
Ето ги тук. Някои серии не са с много добро качество на звука.


Аз търсих Щурите съседи в този сайт, но като гледам, е невъзможно тегленето, ако някой знае от къде могат да се изтеглят, ще се радвам да сподели  Peace
Виж целия пост
# 168
По напред съм дала линк за тях.
Виж целия пост
# 169
Ето ви интересни факти и снимки на сериала и не само:
https://m.facebook.com/profile.php?id-154878781202306&refsrc-htm
На мястото на. - е знака равно, но нямаше как да го напиша.
Виж целия пост
# 170
Ето още едно:
https://m.facebook.com/pages/La-que-se-avecina/1581563802126829.htm
Виж целия пост
# 171
Прочетох, че сестрата на киселяка ще живее с него. Аз много не я харесвам. И попитах Алба къде ще живее. Те там нямат много стаи. И Макси щяло да го има. Много се обърках. Дано поне си струва сезона.
Виж целия пост
# 172
Ето ги тук. Някои серии не са с много добро качество на звука.


Само при мен ли не работи този линк?
Виж целия пост
# 173
По напред съм дала линк за тях.
да, пропуснала съм ги някак, благодаря  Hug

poniy, не ми се отварят линковете  Wink
Виж целия пост
# 174
Извинявай, но явно не съм ги записала както трябва. Мисля, че ако си изпишеш: "Снимки на Виктор Палмеро като Алба Ресио" . Аз така ги открих едни интересни неща свързани със героите и актйорите.
Виж целия пост
# 175
А знаете ли кой играе Алба? Виктор Палмеро е. Изпишете си го.

И на мен не ми излизат.
Виж целия пост
# 176
Колко хубаво - имало тема за любимия ми сериал. Нямам търпение за новия сезон, а дотогава ще си страдам мълчаливо  Sad
Виж целия пост
# 177
Започват Щурите съседи
https://www.facebook.com/pages/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0 … 279355044?fref=nf
Виж целия пост
# 178
Мда, новината е страхотна, но ще чакаме да разберем дали и кога реално ще започнат повторенията  Peace
Виж целия пост
# 179
Не съм гледала "Щурите съседи". Готин ли е сериалът?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия