Новите съседи

  • 127 608
  • 736
# 675
Не, от любовна книга.
Виж целия пост
# 676
Дали има шанс,като свърши 8-ми сезон, да пуснат 9-ти по Бтв?
Виж целия пост
# 677
Дано не е този. Юдит е един от най-гадните и злобни персонажи и не заслужава такава съдба Grinning
Абсолютно!
Виж целия пост
# 678
Не знам дали сте забелязали физиономията на Юдит, когато става нещо крайно - една такава опулена и втренчена в камерата ... любима ми е  hahaha
Виж целия пост
# 679
Не, от любовна книга.
Тюх, не съм познала значи!

Благодаря! Simple Smile
Не знам дали сте забелязали физиономията на Юдит, когато става нещо крайно - една такава опулена и втренчена в камерата ... любима ми е  hahaha
О, физиономиите на Юдит, а и на останалите са просто велики. hahaha Някои от тях са идеални за емотикони. hahaha Joy
Виж целия пост
# 680
Ще почват "Щурите съседи". Party Не запомних кога, но предполагам след  "Новите съседи". Party Party Party

Едит: Сега видях. Почват на 6-ти юни.
Виж целия пост
# 681
Супееер, тъкмо се чудех дали да не си ги сваля на компа за пореден път.
Така са ми влезнали под кожата тези откачалки, че не си представям живота без тях  Joy Направо ще се самоотстраня за 3 събрания!
А и Аида не са пускали скоро. Там също има един образ-Луисма.
Виж целия пост
# 682
Супееер, тъкмо се чудех дали да не си ги сваля на компа за пореден път.
Така са ми влезнали под кожата тези откачалки, че не си представям живота без тях  Joy Направо ще се самоотстраня за 3 събрания!
А и Аида не са пускали скоро. Там също има един образ-Луисма.
Споделям ужаса ти. А кога ще започва 9-ти сезон при нас?
Аида така и го прекъснаха по никое време и не разбрах какво стана по-нататък с персонажите. Луисма беше уникален идиот.
Виж целия пост
# 683
Така са ми влезнали под кожата тези откачалки, че не си представям живота без тях  Joy
И аз така  Crazy
Виж целия пост
# 684
Така са ми влезнали под кожата тези откачалки, че не си представям живота без тях  Joy
И аз така  Crazy

 Peace Peace  Редовно съм започнала да използвам идиотските им лафове  Laughing
Виж целия пост
# 685
Редовно съм започнала да използвам идиотските им лафове  Laughing
Това отделно  hahaha
Виж целия пост
# 686
Това с лафовете е заразно. А и мъжа ми почна също  Joy
Виж целия пост
# 687
Имало темаааааааааааааа!  Hug
Ще ви следя! Сега мернах във фейса, че започват "Щурите съседи" от 06.06, 20:30 часа. Позабравила съм им историите, но знам, че бяха забавни.
Някой спомня ли си един испански сериал "Девет живота"? Има ли го някъде за сваляне или гледане?
Виж целия пост
# 688
Аааа, любимка от "Щурите съседи" ми беше Билката, а като двойка много харесвах Белен и Емилио  Heart Eyes Страшни олигофрени. Много харесвах и Маури, много ми беше сладък  Heart Eyes
Виж целия пост
# 689
Маите беше лесбийка там, нали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия