Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - 29

  • 52 565
  • 744
# 15
Вили, честито.  Heart Eyes Много положителни емоции
Виж целия пост
# 16
Здравейте и от мен  bouquet
Честита да ни е новата темичка и да ни носи много късмет Praynig
Така ,вчера мина прегледа при др.Шефкетова,и решихме следващият месец да пробваме инвитро на ЕЦ.Искаме на 6-7ден от цикъла ,но като гледам календара се пада в събота и неделя ,дали ще има часове за тогава? Сега започвам да търся хотел или стая около клиниката,някой ако може да ми помогне ще съм му мн.благодарна Hug
Вили,честито!!!  bouquet
Виж целия пост
# 17
Запис и от мен  Simple Smile Успех на всички  Hug
Виж целия пост
# 18
Запис и много късмет на всички  bouquet
Виж целия пост
# 19
Благодаря за новата тема   bouquet

Миленка - момичетата тук са споделяли добри отзиви за хотелите Таити и Симона.
Виж целия пост
# 20
Добър ден мацки PeaceВили ЧЕСТИТО  bouquet
Виж целия пост
# 21
Благодаря ви момичета, страх ме е да се зарадвам.
Виж целия пост
# 22
Благодаря за новата тема.   bouquet

Вили, тичхичко честито!   bouquet

Успех на всички.   babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 23
Запис и от мен Simple Smile Simple Smile :.Надявам се да я напълним,с много положителни тестчета....
Виж целия пост
# 24
Честито на всички с положителен тест!Пожелавам им лека и положителна бременност!!!
Момичета, в сряда ми беше пункцията, но вчера и днес имам кафяви зацапвания и болки. На предните пункции не съм имала зацапване, а болката е отшумявала бързо. При вас имало ли е такива неразположения или да звъня на спешния?
Виж целия пост
# 25
Честито на всички с положителен тест!Пожелавам им лека и положителна бременност!!!
Момичета, в сряда ми беше пункцията, но вчера и днес имам кафяви зацапвания и болки. На предните пункции не съм имала зацапване, а болката е отшумявала бързо. При вас имало ли е такива неразположения или да звъня на спешния?
пий ка-вит за кървенето. ако продължат и са силни болките, отиди на преглед.
Виж целия пост
# 26
Запис и от мен.
Виж целия пост
# 27
Момичета, в сряда ми беше пункцията, но вчера и днес имам кафяви зацапвания и болки. На предните пункции не съм имала зацапване, а болката е отшумявала бързо. При вас имало ли е такива неразположения или да звъня на спешния?

Звъни за болките. Не чакай.
Виж целия пост
# 28
Запис и от мен. Да ни е честита новата тема и да ни е на късмет.  Grinning

Вили, и на теб честито! Лека и спокойна бременност.   bouquet
Виж целия пост
# 29
И аз тук.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия