Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - 29

  • 52 565
  • 744
# 45
За съжаление нямам парола. Утре ще трябва да си взема.  И ми дадоха прегнил, но казаха, че по-късно ще се обадят кога да го слагам. Сега тръпна в очакване.  А вие на ец по колко фоликула правите? Един, максимум два не е ли максимума без лекарства?
Виж целия пост
# 46
aз миналия месец бях с естрадиол 60, накрая имаше яйцеклетка, дори ембриона вече е замразен.
с естрадиол почти 900 преди няколко месеца пак една яйцеклетка.
да се чуди човек на кой да вярва  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 47
  tiptoe
Виж целия пост
# 48
Дано се случи така и при мен! Не искам да задълбавам в материята. Всичко  е супер сложно. Да си пожелаем само положителни резуллтати!
Виж целия пост
# 49
Запис и от мен и късмет на всички!
Вили, тихичко честито!  Hug
Аз вчера започнах инжекции Гонал /на дълъг протокол съм/. Дано да е добра реколтата Wink , за първи път съм на "истинска" стимулация.
Виж целия пост
# 50
Преди няколко теми се обсъждаше кои здравни застраховки важат за клиниката. Порових, но не можах да открия точно къде се дискутираше темата.. моля ви ако някой знае да каже и какво включва точно застраховката  Hug Hug
Виж целия пост
# 51
Успех на всички  Peace
Виж целия пост
# 52
Момичета, разбрах нивото на естрадиолъ ми- 60. Казаха ми, че трябва да е 100 за пункция. Утре ще пускам отново изследване и ще чакам. Дано нещо се получи, че нещо май започвам да се отчайвам. Имаме едно замразено ембрионче от юни, но още не сме стигнали до трансфер, защото все не се получава още едно. Предният месец от два фоликула нищо не се получи, въпреки че естрадиолът явно беше ок. Сега си седя в хотела и се чудя кяква ще става?!?!? newsm78
Виж целия пост
# 53
Вили08, тихичко честито.

Дано нова тема се напълни само с такива положителни новини.
Виж целия пост
# 54
като ми каже някоя позната- офф, дойде ми.... си мисля- късметлийка!
Аз изпитвам ужас от МЦ, понеже е болезнен. Всеки месец, като ми минат първите дни, си мисля - отървах се за този месец и броя дните рахатлък до следващия цикъл, когато пак ужасът идва.
Виж целия пост
# 55
Мамита-и при мен същата работа.
Виж целия пост
# 56
като ми каже някоя позната- офф, дойде ми.... си мисля- късметлийка!
Аз изпитвам ужас от МЦ, понеже е болезнен. Всеки месец, като ми минат първите дни, си мисля - отървах се за този месец и броя дните рахатлък до следващия цикъл, когато пак ужасът идва.
И аз бях така, до преди операцията, след това нещата се нормализираха и вече не е такъв ад Simple Smile Чували ли сте след премахнат яйчник, ако е останало дори мъничко парче, да се е регенерирал?
Виж целия пост
# 57
 no
Виж целия пост
# 58
Не, никога няма да регенерира, т.е да завърне предишния си обем и форма, но и това малко парче може да произведе яйцеклетка, затова Стаменов държи ако ще малко тъкан да е, да се запази.
Виж целия пост
# 59
При мен беше отстранен, но явно са оставили нещо мъничко, което е започнало да произвежда фоликули  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия