Fragrancedirect.co.uk- 21!

  • 115 788
  • 509
# 405
Момичета, на 19 Юни пуснах поръчка от Фрагранса, до БГ. Още не е пристигнала и взех дооста да се тревожа. Писах им.. никой не ми е отговорил.Опитах се да звънна на посоченият от тях номер, добавях и +44, но не ми го набира.. Видях се в чудо, това ми се случва за първи път. Някой знае ли каква са ми опциите, какво мога да направя от тук нататък?
Може ли някой да ми даде актуален  номер, за да се свържа с тях. Благодаря Ви предварително.


Щом е пусната на 19-ти Юни, досега трябваше да е дошла. Кофти е, че няма проследяване. Може да звъннете на Спиди да проверите дали няма пратка при тях.
Като инфо за контакти имам телефон 01625 432 565 и мейл help@fragrancedirect.co.uk На мейл ми отговарят сравнително бързо, само да няма прикачени снимки, че тогава не винаги получават мейлите.
Виж целия пост
# 406
Аз съм говорила със съпорта им по телефона два пъти, на мейла също бързо се отзовават. Да не би да ви е отказана поръчката поради липса на потвърждение? От време на време искат потвърждение (при нов акаунт например и първа поръчка...) и дават срок от 3 дни, след което анулират поръчката.

Моята поръчка пусната на от 23 юли вечерта, днес беше доставена на адреса ми.
Виж целия пост
# 407
Момичета, на 19 Юни пуснах поръчка от Фрагранса, до БГ. Още не е пристигнала и взех дооста да се тревожа. Писах им.. никой не ми е отговорил.Опитах се да звънна на посоченият от тях номер, добавях и +44, но не ми го набира.. Видях се в чудо, това ми се случва за първи път. Някой знае ли каква са ми опциите, какво мога да направя от тук нататък?
Може ли някой да ми даде актуален  номер, за да се свържа с тях. Благодаря Ви предварително.


Щом е пусната на 19-ти Юни, досега трябваше да е дошла. Кофти е, че няма проследяване. Може да звъннете на Спиди да проверите дали няма пратка при тях.
Като инфо за контакти имам телефон 01625 432 565 и мейл help@fragrancedirect.co.uk На мейл ми отговарят сравнително бързо, само да няма прикачени снимки, че тогава не винаги получават мейлите.
Не знаех,че Спиди превозва пратките им, ще звънна, благодаря. А колкото до писмата, писах им два пъти, като автоматичната им поща записва запитването ми под номер 72**** и това е - ни вест, ни кост!

Виж целия пост
# 408
Момичета, адресирате ли пратки до превозвач?
Преди доста време помня не ставаше.
Как е сега?
Виж целия пост
# 409
Момичета, адресирате ли пратки до превозвач?
Преди доста време помня не ставаше.
Как е сега?

Да , аз само така поръчвам
Виж целия пост
# 410
Момичета, адресирате ли пратки до превозвач?
Преди доста време помня не ставаше.
Как е сега?

Да , аз само така поръчвам

Кой превозвач ползваш?
Виж целия пост
# 411
Момичета, адресирате ли пратки до превозвач?
Преди доста време помня не ставаше.
Как е сега?

Да , аз само така поръчвам

Кой превозвач ползваш?

КД шопинг
Виж целия пост
# 412
Поръчах си любимия парфюм, защото е доста намален, Weekend на Burberry:
https://www.fragrancedirect.co.uk/burberry-weekend-eau-de-parfum … 00ml-0002373.html

Но иначе влязох, за да търся друг любим парфюм - Donna Karan Gold, ето такъв,
 само че никъде не намирам, и по други сайтове също,
 дали го има из магазините в София или друг магазин онлайн?:

ТОВА Е СТАР АРОМАТ  ЗАТОВА ГО НЯМА  !
ИНАЧЕ Е УНИКАЛЕН И МНОГО ТРАЕН /БЕШЕ МИ ОТ ИТ-Я/
Виж целия пост
# 413

Но иначе влязох, за да търся друг любим парфюм - Donna Karan Gold, ето такъв,
 само че никъде не намирам, и по други сайтове също,
 дали го има из магазините в София или друг магазин онлайн?:

Тук го има, но не знам дали е читав сайта.
https://parfium.bg/donna-karan-gold-eau-de-parfum-za-jeni-bez-opakovka
САЙТА ПРОДАВА 100% МЕНТЕТА ..ВЪРНАХ ИМ 4 ПАРФЮМА И СЕ НАБУТАХ С ДОСТАВКАТА !!!
Виж целия пост
# 414
Благодаря, така и не рискувах с поръчка от този сайт.  Иначе от fragrancedirect поръчката ми дойде без проблем.
Виж целия пост
# 415
Благодаря, така и не рискувах с поръчка от този сайт.  Иначе от fragrancedirect поръчката ми дойде без проблем.
  кои са кодовете за отстъпка/ че и аз поръчвах преди половин година ..напишете ако знаете в тоя момент .Благодаря!
Виж целия пост
# 416
Не съм ползвала кодове за отстъпка, не знам дали има.
Виж целия пост
# 417
Много отдавна не съм поръчвала нищо от сайта, но прегледах и ми излезе код FDIRECT5  за 5% намаление. Не съм пробвала дали работи.
Виж целия пост
# 418
Момичета, адресирате ли пратки до превозвач?
Преди доста време помня не ставаше.
Как е сега?

Да , аз само така поръчвам

Кой превозвач ползваш?
Аз ползвах габко преди 3 седмици.
Виж целия пост
# 419
Момичета,пред 10 дни направих поръчка и вече пристигна. Но получих някакна форма за регистрация на Complete saving-сега ми пристига мейл,че при следващата  покупка ще ползвам 16лири отстъпка-има ли уловка ?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия