Дългото чакане след трансфер 32

  • 54 034
  • 794
# 300
Здравейте момичета, честито на тези с положителните тестчета, а на останали - търпение и кураж. Искам да ви питам за Фраксипарина, от него ми стават големи сини и подутини.Да не говорим, че едвам забивам иглата. С Клексана нямаха тези проблеми предишните опити, а сега съм като игленик. При вас как са нещата?
И на мен, и на мен - синки, бучки и сърбежи ' ooooh! Аз започнах по ръцете, че на корема здраво място не остана. Иглата я забивам отдалече и много рязко, все едно хвърлям стреличка  Simple Smile, със замах. Влиза отраз, не усещам дори убождането.
Виж целия пост
# 301
Здравейте момичета, най-накрая се включвам отново в дългото чакане, днес ми беше трансфера на едно тридневно ембрионче  Simple Smile
Успех на всички  Hug
Виж целия пост
# 302
Успех Амини , добре дошла в отбора  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 303
О, вярно, че днес е неделя, а не събота  ooooh! Амини, айде, след 11 дни да се похвалиш  Hug
Виж целия пост
# 304
Здравейте момичета, днес ми е 10-ти ден след ЗЕТ  на две 5-дневни ембриончета. Направих си кръвен тест и показа 303,30  Laughing и сега не смея да се зарадвам, дали всичко ОК и дали прилича като за две. Опитвах се да се ориентирам в някакви калкулатори - безуспешно!
Виж целия пост
# 305
Здравейте момичета, днес ми е 10-ти ден след ЗЕТ  на две 5-дневни ембриончета. Направих си кръвен тест и показа 303,30  Laughing и сега не смея да се зарадвам, дали всичко ОК и дали прилича като за две. Опитвах се да се ориентирам в някакви калкулатори - безуспешно!
Честито Мушмул , колкокото ти даде Господ, леки 9 месеца ти желая
Виж целия пост
# 306
Страхотно звучи  Simple Smile за бройка не мога да се изкажа, но все е добре дошло  Hug
Виж целия пост
# 307
Здравейте момичета, днес ми е 10-ти ден след ЗЕТ  на две 5-дневни ембриончета. Направих си кръвен тест и показа 303,30  Laughing и сега не смея да се зарадвам, дали всичко ОК и дали прилича като за две. Опитвах се да се ориентирам в някакви калкулатори - безуспешно!
Браво,
Мушмулче  Hug
Направо са си две мен ако питаш или поне вероятността е голяма. При мен на 10 ден ЧХГ беше 70.
Виж целия пост
# 308
Честито, Мушмул! Само спокойствие и положителни мисли сега Simple Smile
Аз съм 11 ден след ЗЕТ на две 5-дневни сладоледчета и моят тест днес показа 300.21. Не посмях да се запиша поредварително в темата и сега не смея да се израдвам, понеже съм бъкана с имунологични проблеми. Имала съм два предходни опита с положителен тест, но с много бавно разтящо ЧХГ и дори до плодно сакче не съм стигала Embarassed  
Виж целия пост
# 309
Благодаря ви за подкрепата момичета  Hug Hug Hug Чакам с нетърпение пърия преглед Simple Smile
cvete_ , честито и на теб Simple Smile
Виж целия пост
# 310
Мушмул, cvete, стискам ви палци!!!
Виж целия пост
# 311
Цвете успех и на теб , леки 9 месеца да имаш  bouquet
Виж целия пост
# 312
Благодаря Ви, момичета! Hug
Виж целия пост
# 313
Амини, обещала съм ти!  Grinning Hug
Мушмул, Цвете, страхотни резултати! Безпроблемно да е всичко!
Аз пмс ли имам, какво ли  newsm78
Разстроих се лесно от нещо супер тъпо, даже си поревах, яде ми се сладко...
5 ден след трансфер съм.
Виж целия пост
# 314
Кей, устискай пък после заедно ще си разхождаме бебчетата  Wink Между другото аз бих прегрешила малко със сладкото, едва ли нещо може да се случи  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия