Дългото чакане след трансфер 32

  • 54 034
  • 794
# 360
Стаси, съжалявам  Cry  Hug

Тук, в проблемното забременяване има такава тема, дано да ти е полезна.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=748820.0;topicrefid=19
Виж целия пост
# 361
Стаси, ако не е тайна, каква е причината да те насочва към донорски яйцеклетки само след 3 опит, който все пак е завършил с положителен тест? Това че не е имало сърдечна дейност е лош късмет, но не значи че няма да се случи отново с твойте си яйцеклетки. Според мен, ако искаш съвет, потърси консултация и с друг специалист/клиника преди да преминаваш към донорски яйцеклетки. Успех каквото и решение да вземеш.
Виж целия пост
# 362
Стаси много съжалявам мила, но и аз съм на мнение, че това ще е прибързано решение, все пак имаш положителен тест. Успех следващия път.
Виж целия пост
# 363
Момичета, вие имате ли болки? Две вечери ме боляха яйчниците и имах чувството, че всеки момент ще ми дойде, а тази сутрих болките в левия яйчник са много силни. 10-ти ден след трансфера ми е.
Виж целия пост
# 364
Имах болки още няколко дни след трансфера . . Болките станаха по-силни след като направих кръвния тест , който беше положителен. Слава богу не са постоянни , и са обикновено вечер, но си боли .Казват , че е нормално...
Пожелавам ти болките ти да са на хубаво Simple Smile)
Виж целия пост
# 365
Стаси, страшно много съжалявам, знам какво е  Hug
Аз също смятам, че е прибързано решението за донорска яйцеклетка. Потърси друг лекар, друга клиника  Peace
От мен по-нагледен пример няма  Naughty
А се надявам скоро и Амини да е в тези редици с прецедентите  Mr. Green
Виж целия пост
# 366
Стаси, кураж мила, много е трудно spoko spoko spoko spoko
Що се отнася до болките и аз имам болки от преди кръвният тест и след това се засилиха........... и при мен е положителен теста. Доктора каза че е нормално да има болки
Виж целия пост
# 367
И аз имах болки. Сега пък няколко дни нямам и почнах да се тревожа защо...
Виж целия пост
# 368
Ох Бистракова за теб си мислех преди малко, успех утре на прегледа и само хубави новини  Praynig Praynig Praynig Praynig
И аз като ме боли малко се страхувам, като спре да ме боли още по лошо..... не знам какво става ooooh!
Виж целия пост
# 369
Аекара, мерси много!!! Просто положението при мен е тръгнало към изперкване, постоянно си мисля някакви глупости и развивам най-лошите сценарии Crazy
Виж целия пост
# 370
то това май е общо състояние  Hug Hug Hug
В един момент си мисля че всичко е ок, в другият че не е........... не знам дали ми оказват някакво влияние хапчетата които вземам
Виж целия пост
# 371
Да те питам нещо Бистракова, ти ходиш ли на работа , пазиш ли се повече или се държиш както преди да забременееш
Виж целия пост
# 372
Да ти кажа вкъщи съм и то лекарят ми каза да си почивам повече. Работя си от нас, на компютър. Не излизам много, предимно в квартала, макар че примерно вчера ми се наложи до разни институции да ходя. Основното май с това пазене е заради някакви вируси. Определено не си живея както преди.   
Виж целия пост
# 373
И аз така у нас, времето не минава.....
И на мен ми каза повече почивка и никакви натоварващи движения
Виж целия пост
# 374
Перу, благодаря ти, дано наистина и аз съм от прецедентите  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия