Дългото чакане след трансфер 32

  • 54 034
  • 794
# 330
Aekara, двечки ли са, божеее супер! Толкова се радвам Simple Smile Simple Smile Кога си пак на преглед?
Виж целия пост
# 331
Другата седмица в понеделник, да се види да не се е хванало и третото Rolling Eyes.
кога мога да чуя сърчице момичета ?
Виж целия пост
# 332
Другата седмица в понеделник, да се види да не се е хванало и третото Rolling Eyes.
кога мога да чуя сърчице момичета ?

Честито и лека бременност  Hug. Сърчице се вижда май към 7 седмица доколкото си спомням. Успех
Виж целия пост
# 333
На мен ми казаха 6 г.с.,най-късно 7 г.с.
Виж целия пост
# 334
аз съм в 5 гс днес значи след 7 до 14 дена , дано  Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 335
Пинки, Краси, спокойно чакане и положителен тест!
Аекара, усмихна ми вечерта!
Виж целия пост
# 336
Аекара, успех и от мен и дано нещата да се развият по най-добрия начин  Praynig

На всички чакащи стискам палци за положителни резултати  Hug
Виж целия пост
# 337
Aekara честито и от мен, дано всичко е наред до края. Аз вчера бях на преглед д-р Персенска каза, че съм в 8 гс видях и чух и двете сърчица. Няма подобно чувство.
Виж целия пост
# 338
Вили честито сърчица   bouquet  bouquet  bouquet
На всички момичета желая да изпитат същата радост  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 339
Честито ви щастие, момичета!  Hug Стиснати палци за всички в нужда  Hug
Виж целия пост
# 340
Здравейте, момичета! Да се включа и аз  Simple Smile Честито на бременните и кураж на момичетата, които чакат...като мен Cry Днес ми е 8-ми ден след ембриотрансфер, като не броя деня на трансфера. Чудя се утре дали да направя един уринарен тест! Хем ми се иска, хем не ми стиска... Rolling Eyes Ими ли други момичета в 8-ми ден? При предното ин витро/неуспешно/ правих такива тестове-първо имаше бледа чертичка, която с всеки следващ избледняваше. Знам, че при всеки е индивидуално, но нали затова сме тук...да се подкрепяме и даваме съвети  Simple Smile
Виж целия пост
# 341
Много много хубави новини момичета - БРАВО на вас, дай Боже на всички ни. Дано да има още положителни тестове и успешни бременности.
На мен днес ми е 8-ми ден след трансвер, честно казано си чакам търпеливо, разбира се, че ми минават и "страшни" мисли, но се опитвам да ги разсейвам. Тази нощ дори сънувах доктора си (д-р Стефанов - Ст. Загора) и той ми каза да мисля по-полижително, нещата ще се получат и аз се събудих в настроение днес Wink Заглеждам се за признаци, въпреки, че знам, че е рано и признака "гърди" не е 100% показателен, но то .... от вътре си ми идва, знаете как е Wink
         Приятен и усмихнат ден чакащи момичета и бремелинки  Flowers Four Leaf Clover

П.П.  Моята майка (както и аз) до сега никога не сме намирали четирилистни детелини. Вчера тя си казала "ако дъщеря ми има късмет сега ще намеря" и наистина навела се намерила и то не една, а цели пет, дано да е на късмет и за нея и за мен!
Виж целия пост
# 342
Илияна НЕ бързай, това само може да те обърка и разочарова, а всъщност да си бременна. Аз трябва да си правя теста (кръвен) на 10.11 и незнам дали ще издържа, чудя се дали да не го направя на 8.11, а снощи мъжът ми заяви "ще си направиш теста на 11.11". Не знам още, но определено за уринарен даже не си и мисля. Решението все пак си е твое Wink
Виж целия пост
# 343
Момичета сега като чета документите от прегледа, виждам че пише че са  се образували две сакчета които отговарят на 4 с и 4 дни, а вчера беше 4 с 6 дни.......... мислите ли че ще имам проблем.
Доктора не ми каза че изостават, каза че са добре , но след като прочетох днес се стреснах
Виж целия пост
# 344
Аз нямам никаква представа и за мен всичко това е съвсем ново. Затова ти предлагам да се обадиш на доктора, само той ще те успокои наистина. Най-вероятно няма проблем, иначе щеше да ни каже.  Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия