Кой какви сериали гледа? - Тема 11

  • 45 981
  • 738
# 45
На мен пък ми се гледа Закон и ред, там са хиляда сезона, но по старите изобщо ги няма по торентите.
Виж целия пост
# 46
Много ми се гледа Спешно отделение. Цели 14 сезона, кеф. Обаче няма субтитри Sad

Да, така е, аз го установих около 12 сезон. За старите сезони изобщо няма превод.
Виж целия пост
# 47
Изтървах темата, всяка седмица гледам: The Originals, The Vampire diaries, Gotham, Reign, Nashville, Selfie, Revenge, Jane the virgin.
Най интересни в момента са ми Reign, Nashville, The Originals.
Най-странен и забавен ми е Jane the virgin, много приятно филмче, по-скоро комедия.
Виж целия пост
# 48
аз започнах Mr Selfridge и много ми харесва, почти опатках първи сезон за три дни  Mr. Green
Виж целия пост
# 49
Започнах The affair- любимият ми нов сериал.
Иначе всяка седмица чакам с нетърпение Criminal minds, Homeland и The good wife.
Виж целия пост
# 50
Ах, отдавна чаках някой да сподели, че гледа The Affair. Още не мога да определя дали наистина ми харесва, но ми държи вниманието все още. И намирам актьорите за доста добри.
Виж целия пост
# 51
"Марко Поло" стартира декември. Ще го видя, изглежда мащабен.

Виж целия пост
# 52
И аз ще го проследя. Прави ми впечатление, че вече няма сериал, в който да не се набляга и на сексуалността. Игра на тронове, Черните платна, Тюдорите и т.н., които са или фентази, или минават за исторически и са от "онова" време. Явно сексът е една от главните съставки за тях. Докато в "съвременните" в повечето случаи е загатнато и не в такива мащаби.
Виж целия пост
# 53
Да благодарим на Рим и на Спартак за което  Mr. Green
Виж целия пост
# 54
Тъй като не съм ги гледала - да им благодаря и аз Laughing
Виж целия пост
# 55
"Игра на тронове" накратко според една приятелка "Биха се, ебаха се, биха се, ебаха се и отвреме на време търчат насам-натам".
Виж целия пост
# 56
И аз гледам The Affair. Него и Peaky Blinders чакам с почти нетърпение всяка седмица.
Виж целия пост
# 57
 Да се запиша в новата тема и да не е празно. В момента следя- Отмъшението, Скандал и Кухня и когато няма епизоди Форевър и White Collar и чакам българските:)
Виж целия пост
# 58
Между другото се появиха слухове, че седми сезон на Троновете ще е последен.
Виж целия пост
# 59
Между другото се появиха слухове, че седми сезон на Троновете ще е последен.
Не свършиха ли книгите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия