Подсъзнанието може всичко 62 /Линкове за всички техники има на 1-ва стр.

  • 60 800
  • 730
# 300
Вълшебен ден на всички   bouquet  Hug

Напоследък нещата около мен и ММ са малко странни-минаваме през леко труден период, но вярвам, че съвсем скоро всичко ще се нареди. Хубавото на това е, че по този начин "тествам" и приятелства...
Виж целия пост
# 301
Скоро си мислех за ритуала с 7 листчета и изведнъж идва напомняне от CveTuRhe.Още по интересното,че този ритуал се започва на 7-ия лунен ден а той е утре.
Има ли желаещи да го направим заедно за по-голяма сила?

        Ритуал с цифра 7 на 7-ия лунен ден

На 7-ия лунен ден(29.11)написваме 1 желание на 7 различни листчета в 7:00 сутринта/вечерта,7:07 сутринта/вечерта или в 11:29.Веднага изгаряме 1 листче,а другите прибираме в плик с надпис "Вълшебен"
В следващите 6 дни изгаряме по 1 листче с вълшебни клечки кибрит(пишете на кутията"Вълшебен")
Листчетата да се изгарят всеки ден в 7:00 сутринта/вечерта,7:07 сутринта/вечерта или във вълшебната минута за деня.
Желанието може да се напише на разноцветни листчета,които съответстват на това какво си пожелаваме(зелено -за пари,синьо-отпуска,почивка,червен-за любов и т.н.)Пликът се изгаря с последния лист.
На 7-ия лунен ден не бива да се яде птиче месо и яйца
Виж целия пост
# 302
Luna_Luna  Hug Hug Hug
Аз ще го направя  !!!! Днес ще взема  цветна хартия ,плик и кибрит ! Само не разбрах птичето месо и яйцата утре ли не  трябва да се ядат....
Виж целия пост
# 303
Само не разбрах птичето месо и яйцата утре ли не  трябва да се ядат....

На 7-ия лунен ден(29.11) ..
Да, утре.
Интересен ритуал. Ще помисля дали да го направя. До края на деня имам време да реша ..
Виж целия пост
# 304
Luna_Luna  Hug Hug Благодаря!

И аз ще го направя.
А кой е цвета за здраве, ако има такъв?

Виж целия пост
# 305
Аз пък реших да правя самообгон /симоронски/, ама сигурно в понеделник ще е, на спокойствие.
Виж целия пост
# 306
Ритуалът със свещта върши работа, дори и с тюркоазени свещи, но днес ще си взема зелени с аромат на ябълка за следващото новолуние.  Simple Smile
Виж целия пост
# 307
Аз пък реших да правя самообгон /симоронски/, ама сигурно в понеделник ще е, на спокойствие.

Къде може да прочета малко повече инфо за това?
Виж целия пост
# 308
Happy bellа, ако е загубил близък, може да му трябва техническо време да се натръшка и натъжи.
Ако не е това, той осъзнава ли кое точно го е наранило толкова, как се чувства от това? Ако знаеш кое,може в прокси да тесаш това и да видиш дали ще излезе нещо. Но преди това трябва да изтесаш твоето отношение към ситуацията.

Напоследък все в такива теми попадам за тормоза в училище. Направо имам чувството,че съм била на друга планета по време на моето училище.
Хулио, щом не са ти приятни, не ги поздравявай, подминавай ги, изобщо дръж се с тях,както ти го чувстваш добре.
Виж целия пост
# 309
Хубаво, но как да спра да се чувствам виновен, че ги подминавам?
За мен детството преди гимназията беше много по-вълшебно, а и как ще се сравнят пуберските години със щастието да създадеш свое собствено семейство, да излизаш с приятели от университета и да имаш деца и да ги отглеждаш от малки? Като цяло тъпи години, когато смяташ че знаеш всичко и тези около теб смятат че са някакъв критерии и се опитват да ти влияят върху самочувствието. После започваш първата работа и виждаш колко по-хубаво е от колкото в гимназията, макар че на моменти е скучно. Peace Е, поне при мен беше така, при всеки различно. Но като че ли пубертетът е труден период за повечето хора. Аз мисля, че именно тогава се появяват първите ни истински негативни мисли и чувства и песимизмът ни облива отвсякъде, защото повечето деца на възраст от детската градина до началното (а някои и до прогимназията) включително са много весели и позитивни. За мен позитивното мислене не е нищо ново, а начинът по който мислех като дете, който се опитвам да преоткрия. Peace
Виж целия пост
# 310
Happy bellа, ако е загубил близък, може да му трябва техническо време да се натръшка и натъжи.
Ако не е това, той осъзнава ли кое точно го е наранило толкова, как се чувства от това? Ако знаеш кое,може в прокси да тесаш това и да видиш дали ще излезе нещо. Но преди това трябва да изтесаш твоето отношение към ситуацията.

Загуби близки в преносен смисъл. Обидиха го и го изоставиха. Осъзнава напълно какво точно става, но не желае да се бори и каза, че иска да умре. Ядосан е, тъжен и нещастен. Аз се изтесах от това - 0 съм, обаче той...Налагам си да мисля позитивно, подкрепям го, но вече се промъкват нотки на страх да не направи някоя беля, ако ме разбирате...Нали се сещате, че когато любимият ви човек говори такива неща не е много лесно да стоиш все позитивен. Не знам какво да правя. Неговите мисли и поръчки са негативни, моите положителни. Ще видим на кого енергията е по-силна.
Виж целия пост
# 311
Напоследък ме нападнах малки, но не безобидни случки, от които се чувствам застрашена от ръководно лице. Аз ползвам хоопонопоно и при мен действа безотказно. Освен всичко съм го й изпробвала точно по начина, който казва Фил, повтаряйки стотици пъти мантрата. Механично.  Разни сложни техники нямам нито време нито търпение да правя, да паля и пиша листчета, не че ви съветвам да не го правите, нека не се разбираме грешно, но нямам възможност да следя подобни техники. С ТЕС пробвах, когато ММ ми имаше сериозни здравни проблеми, но при мене не се получи никакъв резултат.
 По повод с проблемите с бивши съученици, не се вживявай чак толкова. Аз съм много далеч от всичките си съученици. Остана ми само една приятелка от гимназията, с която се виждаме чат пат във фейсбук. Но не много редовно. Не се връщай към миналото. Създай си нови приятели, нови кръгове от познати, прости им, прости и на себе си. Миналото не съществува. Само настоящето има значение.И ти Peace Всичко останало  е само в главата ти. Виж блога на Ивелина Другият сват. Много е интересен. Благодаря Ивелина  bouquetЕто нещо, което прочетох току що от нейният блог"Вчера е история.Утре е мистерия.Днес е дар от Бог,който ние наричаме подарък. Приеми днес като свое божествено преживяване и изживей мига,както Бог иска.А той иска само най-доброто за теб!!! 
На всички новодошли, добре дошли! Голямо гуш на всички! Hug
Виж целия пост
# 312
Благодаря! Peace Уча се да живея отново в настоящето, излизам с хора, но не мога да се зарадвам като дете, липсва ми онази магия, която чувствах в началото когато поех по пътя на позитивното мислене когато бях като влюбен в себе си, света и хората (може смятаната на държавата да е виновна и отново да имам нужда от триптофан). Хоопонопоно изглежда доста лесно за изпълнение, което е добре за хора, които нямат много време за ритуали. Peace

Нучих се да поставям преграда, да не чета негативни коментари и скандалчета по форуми и сайтове. Миналата година установих че колкото и народът да се нерви и надъхва с негативизъм и омраза покрай протестите слънцето, птичките, природата си бяха същите - красиви и прекрасни, непреходни, неподвластни на нашите драми, а небето все така синьо. Открих, че можеш да се чувстваш щастлив дори по време на политически и икономически нестабилно време, като едно дете. Гледах да не се нервя от външни фактори, а да оправя своите проблеми. А вие как намирате баланса?
Виж целия пост
# 313
Правя само неща, които касаят мене и се интересувам само от тях. Мене е широкото понятие на конкретни неща от моя живот като семейството ми, здравето ми, любимите ми хора, работа, интереси, занимания, дейности. Чуждият живот, тръшкания, драми и театри ми е безинтересен. Когато някой ми зададе конкретен въпрос, му отговарям. Когато просто иска да се жалва от световната несправедливост, го отпращам при другиго, който има желание да слуша подобни неща. Нали разбираш - има разлика между това някой да ми сподели конкретна неприятна случка и дори да поклюкарстваме по нея срещу алтернативата от серията "животът е несправедлив и два часа последващ бълвоч". Първото е мое, второто ми е чуждо. Така балансирам живота си. Фокус, конкретика, фокус, конкретика. Дори във философията, поезията, абстрактното изкуство. Реенето ми е отблъскващо. Принципното риване заради самосъжалението също. Избягвам ги. Вместо това си доставям луксозното удоволствие да съм заобиколена с душевно богато приземени хора и се наслаждавам на общуването с тях във всеки миг.
Виж целия пост
# 314
Вълшебници,ще правим ли днес Вълшебства.
Относно ритуалите,на мен ми помагат да избягам поне за малко от негативизма който ни заобикаля.

Пригответе плика в които ще сложим листчетата с желанията и кибрита с които ще ги палим.След като напишем желанието си на седем листчета първото изгаряме веднага,а другите прибираме в плика.Вълшебните минути за горене са:
29.11.14г-11:29
30.11.14г-11:30
01.12.14г-1:12
02.12.14г.-2:12
03.12.14г.3:12
04.12.14г.4:12
05.12.12г.5:12

Желанията да се пишат във вид на утвърждения или като благодарност,че имате онова което искате
Никакви утвърждения в минало време,никакви "Не"-та
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия