Искам да кажа ... (8)_27.10-02.11

  • 48 562
  • 1 354
# 645
Искам да кажа.....че съм бясна на мъжа ми и го чакам,за да му разхвърлям перушината  #Cussing out
Виж целия пост
# 646
Искам да кажа, че в Ямбол вали дъжд и моята дъщеря се радва - обичала нощно време да вали, така спяла сладко. Сякаш иначе не спи сладко, ама хайде, няма да ѝ придирям.
Виж целия пост
# 647
А аз хем искам чанта, хем имам нужда, хем и пари съм склонна да дам, обаче нулево желание за шопинг. Напоследък все за децата, за децата, дори мъж ми се обзаведе, дето пазарува веднъж на 5 години, а аз дремя като мисирка. Повредих се нещо. Косата ми е за подстригване от поне месец, защо не отивам на фризьор, нямам обяснение. На маникюр не съм ходила от балканската война. Въобще, май само се къпя hahaha Лоша работа. Но пък бюджета ми цъфти и връзва, като няма кой да го издухва за глупости.
Отивам да къпя дребното. Няма такова неоправно дете, ей. Ако го оставя сам в банята, ще си обръсне главата и ще се изтърка с четката за тоалетна, заклевам се...
Виж целия пост
# 648
Аз пък се ядосах на сина ми. Току що! Ей, ужасно разсеяно е това дете. То си е направо патология. Не стига 4-те неща които забравя вече 5-ти ден - 2 чифта ръкавици, шапка, едно домашно и една покана за парти... О, те били даже 5 нещата!... току що ме попита какви сладки съм му направила за утре да носи в училище.  Twisted Evil На въпроса за какво са му за утре сладки... А! Ми как?! Не ми ли бил казал, че утре щели да празнуват Хелоуин?! Аааа, сигурен бил бил че ми казал, не помнел кога и как, ноооо.... казал ми бил!  Crossing Arms
Толкова да не говори това дете. Като пукал мълчи винаги. Колкото сестра му споделя и разказва, толкова този темерут не обелва и дума
Виж целия пост
# 649
Белинда, почни от фризьора и ноктите и се обзалагам, че след това ще ти се прииска да си купиш нещо.
Днес моето дете дълго ми обяснява как като купим едно пиле, иска да изяде краката на пилето, как трябва да взема един хубав нож, който тате е наточил до смърт и да ги отрежа и двата, да ги сварим, после той да ги посоли и изяде. Много обичал да яде краката на пилето, пък сам можел да си ги соли с розовата сол. Друг път обяснява как иска да яде месото на рибата - бялото и кафявото, как трябва първо да се махне скелета, защото риба със скелет не става да се яде.
В миналия си живот сигурно е бил някой от племето на Петкан дивака, така добре да знае как се махат скелети и режат крака. Само прасе не ми е обяснявал как се пърли.
Виж целия пост
# 650
Onna-bugeisha, преди да правиш сладки оперативно се убеди, че не са за петък, нали тогава е Хелоуин, да не е разбрал грешно, че тогава как ще се ядосаш....  Whistling
Виж целия пост
# 651
Едва ли, нали в петък не са на училище  Laughing
Отивам да питам дребния, че като нищо и той е забравил да ми каже нещо  Twisted Evil

Ред. Питах - утре е и в училището на Гого. Но дивакът не искал да празнува Хелуин и нищо не му трябвало...
Виж целия пост
# 652
Няма да му правя сладки пък Crossing Arms Днес съм сготвила 3 неща, едното от които кифлички (прекрасни са  Heart Eyes). Не мога и още да бъркам те първа. Онзи ден купих разни мини сникърс, баунти и кит-кат-и.... ужа ако дойдат деца вкъщи за бонбони.... тях ще занесе утре.
Сигурно празнуването ще е утре защото петък е не учебен ден.
Виж целия пост
# 653
В петък ще почиваме училищата, това ни е есенната ваканция. Чакам я с нетърпение, един ден - един ден, кой ти го дава.
Виж целия пост
# 654
Искам да кажа, че искам да пусна тема, в която да си споделям на воля за стоматологични проблеми. Някаква обща тема, за всякакви проблеми. Нещо като 'Искам да кажа" Grinning
Ама не ща да е в Стоматологичния форум-там рядко влиза някой и за мое съжаление е един от най-рядко посещаваните подфоруми и най-вероятно трябва да си пиша сама в темата. И като не мога да измисля къде, си спамя тук-там. Confused
Виж целия пост
# 655
Ами който няма деца не знае и ваканциите  Mr. Green Завиждам им, искам и аз  Crossing Arms

Утре пак имаме среща със 100 човека, пак ще са едни казуси и надвиквания...  Tired
Виж целия пост
# 656
Готова съм за Хелоуин. Костюми на децата готови, бонбони скрити, тиква купена.
Виж целия пост
# 657
Аз пък дори не знам как се празнува  Crazy Blush

Тая вечер оставих моя син да си измисли сам какво да е наказанието...пак таблет,за месец.
Каза,че ще се постарае у дома да се оправя сам-да се сервира,да си сгъва дрехите и т.н.Обясних му,че аз вкъщи забележки към него нямам.Проблема е в у-ще...Днес дори е оплескал някъв тест по математика с числата до 20...преговор явно ooooh! А това го учиха още в 1-ви клас...Абе къде пак е бляло това дете не знам Crossing Arms

Баща му каза,че ако се потрети забележката ше го местим в друго у-ще.Притесни се... Confused Rolling Eyes
Виж целия пост
# 658
Искам да кажа, че тази тема постоянно ми изчезва от "следени". Когато не съм писала в нея винаги натискам "включете известията", когато се пусне нова тема и изведнъж след ден установявам, че нещо ми липсвате, а вие сте писали ли писали...
Виж целия пост
# 659
Аз никога не съм наказвала децата. Мен също не са ме наказвали.
Дано след време да не кажат, че е грешка Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия