

Ти си ветеран
Хубаво е, че има такива постове, действат много положително!
.
. 

. Всеки ден пия кафе с колегите и ги гледам как пушат. Това нито ме дразни, нито ми пречи.
.
Аз вярвам, че няма да пропуша никога повече

Ей как ви чета и ви се радвам искрено,че сте успели да го победите този порок.Искам и аз.......
А въобще не ми се получава.Опитвам се да мисля позитивно,да дишам дълбоко,да спортувам,но остана ли два часа без цигара и почвам да откачам.Как пиете примерно сутрин кафето си без да не ви се допушва?А искам наистина да ги откажа
На 36 съм,време ми е вече за семейство и деца и е време да кажа край на тази отрова.И не успявам
Може да започнеш с децата и спирането ще дойде ей така само. После само не трябва да започваш пак
Иначе и аз съм точно на 36
Хубаво е когато човек успее да спре по-рано гадните цигари.. Препоръчани теми