Номинации - проучване

  • 47 311
  • 1 314
# 1 080
Бианко, на - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=809608.0;topicrefid=4 , но не знам дали все още можеш да номинираш за непуснатите категории.
Виж целия пост
# 1 081
Не, с коронa!
Ще си сензaция, дa знaеш. Сaмо кюфтенцето дa не я изяде или кaкaтa дa я сaнирa с дaмски превръзки. Ох, трябвa дa ме зaпознaеш с децaтa, толкоз мъдрост могa дa им предaм. Simple Smile))

Aко продължаваш така, ще ги видиш и на живо в цялата им прелест, за да може кюфтето да те наяде, а голямата да те опакова в дамски превръзки!
Виж целия пост
# 1 082
Хa, с децa ще ме плaшиш!
Aз зaлягaм, в ролятa нa костенуркa-нинджa , докaто игрaя футбол и ми прaвят плиткa.
Детеустойчивa съм яко.
Чaкaм кaкaтa и кюфтето!
Виж целия пост
# 1 083
Хa, с децa ще ме плaшиш!
Aз зaлягaм, в ролятa нa костенуркa-нинджa , докaто игрaя футбол и ми прaвят плиткa.
Детеустойчивa съм яко.
Чaкaм кaкaтa и кюфтето!
Виж целия пост
# 1 084
Бианkа, аз от тебе ако не получа подкрепа, не знам от кой! Млас бе  Heart Eyes Hug

И квоооо, то с един претендент е много нагласена работата  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 085
Кой тоя един претендент?
Пускаме мъжко огледало с набора имена тука от темата, започваме да ги гласуваме и ако не са пуснали снимка, ги описваме как си ги представяме по писането.
Айде стига сме ги жалили тия срамливи мъже!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 086
Срокът на анкетите е три дни, което значи, че във вторник сутринта приключват. Ако кажете, може да пуснем следващите 5 категории във вторник през деня и да имат срок отново 3 дни:
Много шум за нищо
Островът на съкровищата
Хубава жена
Абсолютно начинаещи
Всички обичат Реймънд

За темите 28 ми се виждат много като опции, но както си реши Антигона.
Виж целия пост
# 1 087
На мен 28 теми са ми ок, "Перла в короната" също са май толкова. Само напомням да се сложат с линкове към съответната тема, за да се знае за какво се гласува.
Виж целия пост
# 1 088
Да помолим модератор да заключи номинационната, викам аз, че някои се увличат  Sneaky
Виж целия пост
# 1 089
Да помолим модератор да заключи номинационната, викам аз, че някои се увличат  Sneaky
Аз молих чрез бутончето още на 21-ви. Сега преди малко писах в темата за въпроси в правилата, надявам се този път да видят.
Виж целия пост
# 1 090
Само напомням да се сложат с линкове към съответната тема, за да се знае за какво се гласува.


Взето е предвид  Peace
За Новак решихте ли окончателно?
Виж целия пост
# 1 091
Какво за новак? Брой всички, които са номинирани, че те и без това не са много. Всеки разбира новак по различен начин, не сме слагали уточнение за година на регистрация, затова, ако искаш пусни и някои, които са от миналата година. Те все пак са новаци.
Виж целия пост
# 1 092
Лиле, именно, че сме сложили уточнение, аз затова питам. Иначе слагам каквото кажете.
Виж целия пост
# 1 093
Лиле, именно, че сме сложили уточнение, аз затова питам. Иначе слагам каквото кажете.
Ех, вярно.
Както решиш тогава. Щом има уточнение имаш основание да изключиш тези с миналогодишна регистрация.
Виж целия пост
# 1 094
Аз затова се допитвам, че на двама от въпросните номинирани регът им е от по-рано, но активността във форума почва тази година.
Има още ден два, да видим какво ще се реши.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия