Номинации - проучване

  • 47 311
  • 1 314
# 1 200
Аз имам въпрос относно номинациите, ако може де  Mr. Green
Така и така останаха много малко категории да пусна ли и хаплив или ще станат прекалено много за гласуване?
Виж целия пост
# 1 201
Аз мисля, че би било прекалено. Ще се получи пресищане, ако не се е получило вече.
Виж целия пост
# 1 202
Изчакай.
Виж целия пост
# 1 203
Слушам и изпълнявам  Peace
Виж целия пост
# 1 204
Строй се, преброй се  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 205
Антигона,ти отвсякъде се появяваш!Няма тема,където да не пишеш!
Нямаш ли гадже, че да излезеш малко? Grinning
Хубаво момиче,а седи в къщи пред компа!
Виж целия пост
# 1 206
Темата е за номинации, а не за личния живот на хората, които се грижат за тях.
Виж целия пост
# 1 207
Славче, аз съм малко задръстена, по модерно му - nerd. Форумът е моето гадже, оставете ни на мира!  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 208
Добре тогава! Grinning

Лиляна,благодаря за напомнянето!  bouquet
Виж целия пост
# 1 209
Славче, аз съм малко задръстена, по модерно му - nerd. Форумът е моето гадже, оставете ни на мира!  Mr. Green
Стига си говорила глупости, please  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 210
Имам две процедурни предложения, да не кажа молби:
- поискайте да заключат темите, по които гласуването е завършило
- спестете гласуването по останалите негативни категории, колкото и да са те. Никой няма от тях, нито таи очаквания за това.
Виж целия пост
# 1 211
Аз да попитам Лиляна,  а защо не и другите тук Peace
Утре ли да пусна темата за любимец/Всички обичат Реймънд/?
Преброила съм гласовете и смятам да пусна всички с по 2 гласа включително и нагоре в анкетата, за да е разнообразна. Защото имаме около 30 човека и повече с по 1 глас.
Така остават за анкетата 21 мисля последно Peace
И още нещо.
Колко опции за гласуване предлагате да има?
Аз смятам, че 5 са достатъчни.....
Кажете си мнението, моля.
Виж целия пост
# 1 212
Няма смисъл, нека си стоят темите. Засега всичко си върви добре.
Много взе да се притесняваш, Куркума, тежи ти призванието май Wink
А и темата за номинации два пъти ги молих да я заключат, не я заключват. Явно има причина.


Хъш, аз поне няколко пъти писах да я пускаш заедно с предходните. защото ще останат после 5 за наведнъж. Та, ако е готова, пускай я сега.
Виж целия пост
# 1 213
Ами не съм точно готова сега Peace Но, не съм прочела сигурно, де.
То, нали има още не пуснати теми newsm78
Нещо им загубих броя...
Хайде, малко по-късно тогава.
Виж целия пост
# 1 214
О, няма проблем и утре да е. Последните пет само трябва да се разберем кога ще пускаме.в четвъртък или в петък?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия