Номинации - проучване

  • 47 328
  • 1 314
# 675
Нека анкетите да са с три дни, четвъртият ден е за въздух, коментари около спечелилите, а и не всеки ще успее да пусне темата си точно в полунощ и затова, следващата група да е на четвъртия ден.
А иначе номинациите са 14. Да ги пуснем 4-5-5? Или 4-4-6?
Виж целия пост
# 676
Молим ви се, какъв въздух? съвсем ще заспим..
Виж целия пост
# 677
Предлагам 6-4-4, интересът винаги е най-голям в началото.
Виж целия пост
# 678
Да се прави анкета за 20души с по един глас е просто безсмислено.
И аз така мисля, затова и предложих все някъде да се тегли чертата. Мен питате ли ме с бисерите, като само на Какчето са петнайсетина, които не се повтарят в останалите номинации Joy. Другата ми категория е добре разграничена с ясни фаворити.
Виж целия пост
# 679
Тя Сия откъде има толкова акъл да ги помни всичките бисери не знам  Laughing Аз след третия вече съм забравила първия, то и без това бисерите хич не са кът в тоя форум  hahaha
Виж целия пост
# 680
Ми някой трябва да ви ориентира. Тези, които няма да видят номинациите си в анкетата за кого ще гласуват?

За Антигона, ъф корс.  Laughing

Толкова се отегчих от всичката бумащина тук, чак ми мина желанието да номинирам.  Tired
Виж целия пост
# 681
Ми някой трябва да ви ориентира. Тези, които няма да видят номинациите си в анкетата за кого ще гласуват?

За Антигона, ъф корс.  Laughing

Толкова се отегчих от всичката бумащина тук, чак ми мина желанието да номинирам.  Tired


Искам снимки и на останалите претендентки. Антигона става - fabulous but forgettable, но искам и останалите да видя. Освен това искам да знам защо няма категория за най-красив потребител? Историята показва, че потребителките тук се интересуват сериозно от мъжкото присъствие. Толкова сериозно, че някои от вас дори вършат глупости.
Виж целия пост
# 682
Искам снимки и на останалите претендентки. Антигона става - fabulous but forgettable, но искам и останалите да видя. Освен това искам да знам защо няма категория за най-красив потребител? Историята показва, че потребителките тук се интересуват сериозно от мъжкото присъствие. Толкова сериозно, че някои от вас дори вършат глупости.


Ти за новобранец нещо много история помниш, а?
Какво значи "Искам"? Кой си, че да искаш? Давай по ред на номерата на ЛС, пиши и искай снимки. Тъй като си изключителен фактор дълбоко се съмнявам някоя да ти откаже.
Виж целия пост
# 683
Искам снимки и на останалите претендентки. Антигона става - fabulous but forgettable, но искам и останалите да видя. Освен това искам да знам защо няма категория за най-красив потребител? Историята показва, че потребителките тук се интересуват сериозно от мъжкото присъствие. Толкова сериозно, че някои от вас дори вършат глупости.


Ти за новобранец нещо много история помниш, а?
Какво значи "Искам"? Кой си, че да искаш? Давай по ред на номерата на ЛС, пиши и искай снимки. Тъй като си изключителен фактор дълбоко се съмнявам някоя да ти откаже.

Прилежно се осведомих за това, което ме чака в този форум. Знам за върховете и паденията на мнозина. Като цяло консенсусът беше "това е форум пълен с недоебани кърмачки", но аз великодушно давам възможност на аудиторията да ме опровергае.
Колкото до снимките, бих искал да ги видя тук а не във ФБ където всички са без грим.
Виж целия пост
# 684
А пък аз искам да съм космонавт.
Виж целия пост
# 685
Е, на Лиляна желанието е по-реалистично.
Виж целия пост
# 686
Тя Сия откъде има толкова акъл да ги помни всичките бисери не знам  Laughing

Няма толкова акъл Сия, ами има една тема "Смешки от форума" - богата мина за всякакви бисери и перли. Тези са подбрани по мой вкус само от първите няколко страници, смятай ако ги бях изръчкала всичките.  Laughing
Виж целия пост
# 687
Категориите за гласуване не са ли всъщност по-малко от тези за номиниране?  newsm78 "Личният любимец" са личните Оскари, които не се гласуват, или греша?
Виж целия пост
# 688
Да, вярно. Тогава остава схемата 4-4-5.
Виж целия пост
# 689
Предлагам гласуването да се извърши в тази тема! Предвид активността в нея. Така десетимата номинирани общо ще имат по-голям шанс да бъдат забелязани и оценени. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия