

хубави, лоши, с какво ще я запомним годината. Може да изглежда като предизвестен резултат, а може и да се изненадаме приятно, че са се случили и други интересни неща тук освен Голямата Схизма. Някой се е скарал с някой? Някой се е сдобрил? Някой е направил нещо интересно в подфорумите и дори не сме чули в Клюкарника? Номинирайте 

Тъкмо ще се спести техническо време и вечната реплика - хайде, няма ли да свършат номинациите, че да дойдат най-накрая малините 

Даже без да мислим филми и приказни герои - както ги е оформила.
Само за красивата ми се щеше да съдим конкретно красота по снимка (то пак си е субективно), а не слух, чувство, представа...
И снимките да не се крият 2 минути, след като са били показани (на който е видял да разказва
) Препоръчани теми