Номинации - проучване

  • 47 328
  • 1 314
# 645
И ЕГН ще добавим, ДНК профил, пръстови отпечатъци, зъбен картон. Да се прави анкета за 20души с по един глас е просто безсмислено.

Защо е безсмислено?
Защото е. Опит от много гласувания в този форум.
Виж целия пост
# 646
Аз имам и друго предложение. За повече съспенс да разменим номинираните за положителните и отрицателните категории. На случаен принцип, но може и с анкета (Кейси,  Peace).
Нали все ревете, че всяка година е едно и също, че е скучно, че няма интерес...
Ами, да го създадем, другарки и другари организатори!  Hug
Виж целия пост
# 647
Аз имам и друго предложение. За повече съспенс да разменим номинираните за положителните и отрицателните категории. На случаен принцип, но може и с анкета (Кейси,  Peace).
Нали все ревете, че всяка година е едно и също, че е скучно, че няма интерес...
Ами, да го създадем, другарки и другари организатори!  Hug

Как, как?? Не те разбрах.

The Kid, чувал ли си за мнозинство? Знаеш ли какво представлява?
Виж целия пост
# 648
Аз имам и друго предложение. За повече съспенс да разменим номинираните за положителните и отрицателните категории. На случаен принцип, но може и с анкета (Кейси,  Peace).
Нали все ревете, че всяка година е едно и също, че е скучно, че няма интерес...
Ами, да го създадем, другарки и другари организатори!  Hug

Как, как?? Не те разбрах.

The Kid, чувал ли си за мнозинство? Знаеш ли какво представлява?

Чувал съм, да. Аз ви казвам кое е правилно, правете каквото знаете.
Виж целия пост
# 649
На некъв Биг Брадар замириса.

Подкрепям Джой за броя в анкетите. Гледам, че и Янтра, Антигона, Цвети, до колкото виждам и Лиляна е на това мнение.

Изключително безинтересно ми се вижда да влизат всички номинирани.
Виж целия пост
# 650
Добре дойде ти на 20 жени акъл да даваш.
Виж целия пост
# 651
 "За" преброяване на събралите повече гласове съм аз.
Виж целия пост
# 652
Добре дойде ти на 20 жени акъл да даваш.
На 20?!?!?! Все си мисля, че сме 200 хиляди Simple Smile
Виж целия пост
# 653
Ми някой трябва да ви ориентира. Тези, които няма да видят номинациите си в анкетата за кого ще гласуват?
Виж целия пост
# 654
Ми някой трябва да ви ориентира. Тези, които няма да видят номинациите си в анкетата за кого ще гласуват?
#Crazy Ох. Горките ние, как ли сме се оправяли в тоя форум преди ти да дойдеш да ни напътстваш. Поклон пред усилията ти за нашето ориентиране. Благодаря ти, много ти благодаря. Оценявам те.
Виж целия пост
# 655
Цвети, защо сега така публично ме разкри  Sad Не можа ли на лични!?  Crossing Arms
Нцъ, само ако мЪ включиш в анкетЪтЪ. Та и снимка бях приготвила, начи  Mr. Green /да не вземеш верно да ме сложиш/
Виж целия пост
# 656
Янтра, аз за организаторите и помагащите говорех, не за целия ни форум  hahaha

The Kid, моля те не задавай малоумни въпроси. Дилемата дали да се смея или да се нервя е като "Изборът на Софи". Не ме затруднявай излишно.
Виж целия пост
# 657
Изобщо не е малоумен въпрос. А принципен такъв. Виждам, че нямаш отговор, затова можеш да си спестиш нескопосаната духовитост и да дебатираш с мен по същество.
Виж целия пост
# 658
Изобщо не е малоумен въпрос. А принципен такъв. Виждам, че нямаш отговор, затова можеш да си спестиш нескопосаната духовитост и да дебатираш с мен по същество.
Чакай да ти го кажа в прав текст - ако щеш гласувай, сега ни остави на мира.
Виж целия пост
# 659
Джой, ти ли си с първите анкети?

АКо да - действай както си го намислила и брой.  

20 имена, с право на три гласа общо на гласуващ  Rolling Eyes ебем ти съспенса.
4,5,6 айде до седем имена - да, ама 20.

The_Kid, къде бе, бейби? СЕди тука, навънка има ебола.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия