Номинации - проучване

  • 47 311
  • 1 314
# 780
Ааа, Мадам, такова нещо не съм казала. Laughing Видях красота и с много грим, и с малко. Само това казвам. Peace До сега лично мнение не изразих, но ако толкова държите - на мен ми хареса повече с по-малко грим. Grinning
Виж целия пост
# 781
Мадам, грешно си интерпретирала тона на поста ми. С удоволствие бих казала "Благодаря" на пожеланието за късмет в "надпреварата", но тъй като не ми е никакъв фактор го подминах. Тънкообидността в случая не идва от моя телевизор. Явно и чувството ни за хумор е в двете крайности щом не прие закачката за Шантал като такава.
Виж целия пост
# 782
Вече имам сериозна претендентка за малинацията Счупено Златно Огледало.
Виж целия пост
# 783
Мадам, всички се гримираме- малко или много, въпрос на личен вкус. Предполагам ако някоя съфорумка сложи снимка без никакъв грим, ще се намерят такива, които да я упрекнат каква е измита чиния. Поводи за недоволство винаги ще има Laughing.
Виж целия пост
# 784
Тази година няма да номинирам, че е голяма скука, но да се запиша тука все пак да не изпусна случайно форумския тренд.

Ако Адри и тази година се бори в Огледалото, гласът ми е за нея  Laughing

Антигона я виждам за сефте, имам 1 една основна забележка - за мен изрисуваните вежди са тотален dealbreaker  Laughing
Виж целия пост
# 785
От коментарите излиза, че красивата жена е онази, която не сме виждали.
Защото щом една жена / момиче, вече сме го виждали, вече е ясно, че не става...
Виж целия пост
# 786
Бътс, не съм чела особено коментари, но примерно аз Адри съм я виждала и на живо  Laughing

Та няма снимка, която да пребори впечатленията от жива среща.
Виж целия пост
# 787
Ххаха, Бутински, има нещо такова. Grinning
Виж целия пост
# 788
Мадам, грешно си интерпретирала тона на поста ми. С удоволствие бих казала "Благодаря"на пожеланието за късмет в "надпреварата", но тъй като не ми е никакъв фактор го подминах. Тънкообидността в случая не идва от моя телевизор. Явно и чувството ни за хумор е в двете крайности щом не прие закачката за Шантал като такава.

Прояви тогава уважение към хората, които са те номинирали в категорията Златно Огледало и се оттегли от там официално след като, как се изрази: ,,не ми е никакъв фактор,,

А за качествена шега е необходим мозък  Laughing
Виж целия пост
# 789
Бътс, не съм чела особено коментари, но примерно аз Адри съм я виждала и на живо  Laughing

Та няма снимка, която да пребори впечатленията от жива среща.
Тогава, вече можем да смятаме, че си пристрастна  Mr. Green
Майтап, де...
Виж целия пост
# 790
Ама пристрастна съм ми как, признавам си без бой  Mr. Green

Ще я накарам да ме подкупи с един грим както тя си знае.
Виж целия пост
# 791
Ама внимавай да не е вечерен, защото няма начин да си хубава със силен грим  Wink
Виж целия пост
# 792
Мадам, всички се гримираме- малко или много, въпрос на личен вкус. Предполагам ако някоя съфорумка сложи снимка без никакъв грим, ще се намерят такива, които да я упрекнат каква е измита чиния. Поводи за недоволство винаги ще има Laughing.

Добре, съгласна съм, ама пък напомадена до припадък... с шпатула да разкриваш красотата ѝ  Laughing

Оставам на страна девойката от миналата година.  

Виж целия пост
# 793
Аз пък от номинациите разбирам, че или не сте чели "Илиадата", или сте много смели хора.
Откъде тоз кураж да коментирате коя жена е по-по-най-хубава, не знам. Мен ме е страх...
То нали един се пробва навремето, ама... После стана една...
Виж целия пост
# 794
Ама внимавай да не е вечерен, защото няма начин да си хубава със силен грим  Wink

Язък баш вечерен щях да искам. Освен да пропусна изкуствените мигли.

Како Сийке
, това е прост(о) форум, та номинацията и гласуването е коя е най-хубава по личното мнение на потребителя. Все пак не е Златна ябълка  Laughing Поне така мисля аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия