Сполучливи имитации на маркови парфюми - 6

  • 138 547
  • 725
# 90
Днес имаше промоция в Барджело-50 мл за 12 лева. Към тази промоция предлагаха и една друга марка-Raphela-пак турски имитация са-5 лв, 50 мл. Изкуших се естествено и си взех от тях-викам си, нещо не губя, ще пробвам.
Казах на мацката, че искам нещо ванилено и много сладко. Предложи ми три аромата-
Булгари, Каролина Херера, Кристиян диор-него си взех.
Ванилия, много ванилия, прекрасна ванилия и много сладко, точно каквото исках.
Тествах и Канди-Прада само, че от Барджело-не познавам аромата, любопитно ми беше просто да го помириша-е страхотен е, след време и него ще си взема-бонбонен, специфичен, много ми хареса и той.
Та така възползвайте се от промоцията-става въпрос за Търговище в Кауфланд, не знам по другите им магазини има ли.
Впечатления за парфюма ще споделя като го разнося-разбира се не очаквам чудеса за 5 лв, 50 мл продукт.
Но какъвто ще да е, важното е, че ми допада аромата и ще си го изпръскам.
Лошото е,че така и не разбрах кой точно на Диор е, защото пишеше на каталога само Кристиан Диор. Simple Smile
Виж целия пост
# 91

Даа,възможно е,гледам ,че има любимата ми ванилия  Heart Eyes,ще пробвам и ще пиша.А ако не е този,ще искам всички наред  Mr. Green ,ще го позная веднага ,защото е много специфичен аромат. Благодаря ти !   bouquet

Скоро пробвах имитация на  La vie est belle   на Рефан, номер 034 е и щях да питам в темата за него, а то ето, че се дискутира, мисля да си го купя, интересува ме по-скоро като трайност, защото като аромат много ми допадна, един такъв топъл ми се стори, подходящ за зимата (според мен  Peace)
Тествах и оригинала в една парфюмерия, мисля, че аромата е същия.

Vesika моля това така хубаво описание за кой парфюм се отнася  Blush аз май не разбрах, извини ме, не съм спец  Peace ако може да го напишеш, точно кой парфюм си описала Heart Eyes
Имам го от няколко дни. За мен е прекрасен   Heart Eyes, има развитие и е много траен  Peace

magicjo,   bouquet прекрасно оформление!

Бубанка, благодаря за споделеното за Лидълските находки  Mr. Green
Виж целия пост
# 92
MIss_Bingley, сподели ни озивите си след позлването на новите парфюми.  Simple Smile

Може и да останеш приятно изненадана за 5лв.

Момичето, което ми каза за Infinite love си е взела също на тях, само че тоалетна вода 50мл за 5лв. имитация на Hipnotic Poison- Dior. Доближава се до оригинала, без да е супер добра реплика, но се усеща часове наред...Infinite love имат парфюми, които са за 12лв., от които имам и аз и отделно тоалетни води за по 5лв. Така че макар и рядко може и да има нещо добро за малко пари.
Виж целия пост
# 93
MIss_Bingley, сподели ни озивите си след позлването на новите парфюми.  Simple Smile

Може и да останеш приятно изненадана за 5лв.

Момичето, което ми каза за Infinite love си е взела също на тях, само че тоалетна вода 50мл за 5лв. имитация на Hipnotic Poison- Dior. Доближава се до оригинала, без да е супер добра реплика, но се усеща часове наред...Infinite love имат парфюми, които са за 12лв., от които имам и аз и отделно тоалетни води за по 5лв. Така че макар и рядко може и да има нещо добро за малко пари.



А тези в София,от къде ги купувате и може ли някъде да се види кой номер на какво отговаря?  bouquet
Виж целия пост
# 94
Днес имаше промоция в Барджело-50 мл за 12 лева. Към тази промоция предлагаха и една друга марка-Raphela-пак турски имитация са-5 лв, 50 мл. Изкуших се естествено и си взех от тях-викам си, нещо не губя, ще пробвам.
Казах на мацката, че искам нещо ванилено и много сладко. Предложи ми три аромата-
Булгари, Каролина Херера, Кристиян диор-него си взех.
Ванилия, много ванилия, прекрасна ванилия и много сладко, точно каквото исках.
Тествах и Канди-Прада само, че от Барджело-не познавам аромата, любопитно ми беше просто да го помириша-е страхотен е, след време и него ще си взема-бонбонен, специфичен, много ми хареса и той.
Та така възползвайте се от промоцията-става въпрос за Търговище в Кауфланд, не знам по другите им магазини има ли.

Впечатления за парфюма ще споделя като го разнося-разбира се не очаквам чудеса за 5 лв, 50 мл продукт.
Но какъвто ще да е, важното е, че ми допада аромата и ще си го изпръскам.
Лошото е,че така и не разбрах кой точно на Диор е, защото пишеше на каталога само Кристиан Диор. Simple Smile


Според мен е Адикт на Кристиан Диор.
Виж целия пост
# 95
Mimeto74, имитациите на Infinite love ги има в Кауфланд в Перни, Пловдив и мисля Благоевград.

Засега ги няма в София. На мен ми ги купи едно момиче от нашата фирма.

Иначе ето това е страницата им във ''Фейсбук''.

https://www.facebook.com/pages/Infinite-Love-Perfume-Bulgaria/775316769195851
Виж целия пост
# 96

И да не е гол запис - от известно време ползвам Черната орхидея на Рефан и не мога да й се нарадвам. Особено сега в студеното е  Heart Eyes Много съм доволна, това е първият по-тежък прфюм, който ми харесва. Сега в списъка ми за опознаване са Нарцисо и Зен.


Кои бяха номерата на Орхидеята и Нарцисо?
Нещо зимно искам  newsm78
Виж целия пост
# 97
Като заговорихме за Барджело, версията Рафела съм я виждала и във Велико Търново в двата им магазина, само че изборът там беше силно ограничен, така че не придобих нищо от там  Grinning тествах Tresor in love на Ланком, развива се точно като оригинала.

Raja_nikol, Орхидеята е 031, Нарцисото е 020 едп и 019 едт.
Виж целия пост
# 98
Цитат
MIss_Bingley, сподели ни озивите си след позлването на новите парфюми.  Smile

Може и да останеш приятно изненадана за 5лв.

Страхотен е аромата, но да ви кажа, че жестоко съм се прецакала, понеже е с изтекъл срок  октомври 2014 пише на стикерчето отстрани където са ми залепили номерчето на аромата.
Е, аз съм си виновна, че не огледах, а веднага се хвърлих на промоцията. И сега какво ще го правя, не знам.
А най-ме е яд, че е супер траен и приятен аромат и е точно това, което исках-ама на гледат да си пробутат нещата производителите.
И сега ще го хвърлям ли не знам какво ще го правя.
Виж целия пост
# 99
Мисля, че няма нужда да го изхвърляш още сега. Всички продукти имат остатъчен срок на годност, след този, който е посочен на опаковката. Пръсни леко на сгъвката на лакътя примерно и ако нямаш алергична реакция, можеш да си го ползваш. Ако се измени цвета и/или аромата, тогава също вече спокойно можеш да го пренасочиш към кофата  Grinning
Виж целия пост
# 100
Истинските парфюми са годни с години, ако са съхранявани добре - не губят качествата си. Ако се притесняваш от нещо, просто не пръскай на кожа, а на дреха например. Особено сега през зимата - шалове, пуловери, яки ...
Виж целия пост
# 101
Miss_Bingley, изобщо не се притеснявай за изтеклия срок. Аз съм ползвала два пъти парфюми със срок изтекъл преди повече от години и не съм имала никакви проблеми.

Както казва Vitoria- всеки продукт има остатъчен срок, а и тези парфюми с толкова спирт в тях не се развалят лесно.  Simple Smile
Виж целия пост
# 102
Искам да Ви попитам относно Лидълските имитации, знам, че има една, която е на Tresor- Lancome...Нека, ако някой я е ползвал да сподели как е като трайност и близост до оригинала.
Виж целия пост
# 103
Искам да Ви попитам относно Лидълските имитации, знам, че има една, която е на Tresor- Lancome...Нека, ако някой я е ползвал да сподели как е като трайност и близост до оригинала.

Коя е тя  newsm78
Виж целия пост
# 104
Искам да Ви попитам относно Лидълските имитации, знам, че има една, която е на Tresor- Lancome...Нека, ако някой я е ползвал да сподели как е като трайност и близост до оригинала.

Грешката е моя, не е Трезор, а Жадор, запомнила съм грешно  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия