Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са основните теми в дискусията?
Какви са някои от преживяванията на майките, които са споделили в общността?
Какви са някои от темите, които майките обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от преживяванията на майките, които са споделили в общността?
-
Какви са някои от темите, които майките обсъждат във форума?
-
Колко време минава между изтичането на водите и спешното секцио?
-
Каква диета трябва да спазвам след секцио?

С големия ми син съм чакала и по 4 дни, но той беше на АМ, а то запича ужасно... Сега госпожицата по няколко пъти на ден си се изхожда, но кърмата си е друго нещо

Така или иначе поне съм благодарна на госпожицата, че през нощта се буди по-рядко (2 до 3 пъти) и заспива веднага след кърмене. За мен освен всички други ползи на кърменето виждам, че бебчо се уморява докато суче и заспива много по-лесно. Давах на няколко пъти и АМ, но след това пада едно дундурене 