Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life)

  • 154 519
  • 755
# 285
Момичета...пак да питам...боли ли много ЦС и колко продължава тая процедура newsm78 казаха,че в Пълмед не слагат местна упойка,само пълна,а исках по-щадящо да е.
а дали самата процедура може да се направи само с местна упойка?
Ами...не знам...мисля,че бях чела някъде че може.
Виж целия пост
# 286
Момичета...пак да питам...боли ли много ЦС и колко продължава тая процедура newsm78 казаха,че в Пълмед не слагат местна упойка,само пълна,а исках по-щадящо да е.
Следващият петък ще правя в Медлайн и ще пиша. За упойка не знам, аз предпочитам без.
Виж целия пост
# 287
Ако не са запушени тръбите няма да  има болка. Ако са ,казват че е нещо като менструалната , но други (със запушени)ги боли доста. Знам , че има места където правят без упойка.  Апък тази пълна упойка е по-щадяща отколкото при някоя операция.
Кога ще я правиш ?
Виж целия пост
# 288
Момичета...пак да питам...боли ли много ЦС и колко продължава тая процедура newsm78 казаха,че в Пълмед не слагат местна упойка,само пълна,а исках по-щадящо да е.
Следващият петък ще правя в Медлайн и ще пиша. За упойка не знам, аз предпочитам без.
Я кажи там как и при кой се записа...Колко струва?

п.п.чакам МЦ и ще звъня да планираме.
Виж целия пост
# 289
Имах уговорка с д-р Крумов за Медлайн. Цената е около 280лв. , мисля, но не съм сигурна. Звънях и в Селена, там е 300лв., като трябва да се отиде с готова микробиология, не по-стара от месец и фиш с кръвна група. Ако нямаш там те изследват, около 20лв. струва и записването става по телефона. В Медлайн може би също биха те записали по телефона и ще ти кажат какво трябва да носиш. Най-добре се обади и питай каквото те интересува.
Виж целия пост
# 290
Днес направих снимката без упойка. Не мога да кажа, че няма болка, но е за около 10-15 сек., търпи се. Цялата процедура беше около 15мин. След това има леки болки в кръста, точно като при цикъл, но съвсем тъпи. Каза да пия но шпа или спазмалгон, но не ми се наложи. И най-важното е резултатът - идеално проходими тръби 😊
Виж целия пост
# 291
Браво, Хопчи! Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 292
Днес направих снимката без упойка. Не мога да кажа, че няма болка, но е за около 10-15 сек., търпи се. Цялата процедура беше около 15мин. След това има леки болки в кръста, точно като при цикъл, но съвсем тъпи. Каза да пия но шпа или спазмалгон, но не ми се наложи. И най-важното е резултатът - идеално проходими тръби 😊
в Пълмед ли беше?При кой лекар?
Виж целия пост
# 293
Медлайн, д-р Крумов.
Виж целия пост
# 294
Аз бях в Селената и бях с пълна...доктора не ми позволи без..
Виж целия пост
# 295
Здравейте, дали някоя от вас може да даде  малко повече информация за Хистероскопията като процедура, анестезия, защо е необходимо да се прави преди процедура инвитро...
Виж целия пост
# 296
С хск се оглежда кухината на матката посредством хистероскоп (уред с мини камера) и при необходимост се отстраняват полипи, които биха попречили на успеха на процедурата. Често, ако полипите са малки, е невъзможно да се видят само с ултразвук. Къде ще правите процедурата и при кой лекар?
Виж целия пост
# 297
И аз се нареждам за една диагностична.  Заради Ендометриозата.  Момичетата ми подсказаха преди да преминем към инвитро да проверим как е положението в матката .

Ема , как си 🤗😇
Виж целия пост
# 298
Четох на разни места и пише че някъде се прави с локална упойка, другаде с пълна,нужен е болничен престой ... толкова ли е сложна манипулацията?
Виж целия пост
# 299
Честно казано не знам каква е разликата между локална и пълна. Аз съм била с такава, която те приспива за около 30 мин. Пускат те да си ходиш същия ден.
Хоуп, добре съм, чакам си заповедта Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия