Аз как изглеждам не подлежи на коментар. Цял живот съм спала по 10 часа, сега направо се чудя как още стоя права.
Дайте ми акъл за тези памперси. Всяка нощ пропускат!

Разпознава това на Лото ,натурали май е ,с едно тигърче и в магазина започва да се тръшка за него 
Тук в една друга тема ми казаха да ядем заедно, та да се научи да дъвче, в един момент да пожелае да се храни сама и т.н. Ами ефекта е поразителен, ние си ядем, тя си ни зяпа, даваме й от нашето уж да не гледа, тя се върти на другата страна, та от зор ще падне със стола барабар, както си е вързана. И вместо да иска да се храни сама, иска да храни нас. Което ме побърква, защото ни преследва с една лъжица по цял ден и повтаря "аб-аб" ние "ам" обаче ако случайно забравим да кажем "ммммм колко вкусно" тя ни подсеща. В началото беше забавно, но ако цял ден те преследват с лъжицата и на теб ще ти писне. Или пък иска да видя как се чувства, докато я преследвам с лъжицата 

Много отдавна все на нея си стоим. Имаме един пакет 4+, погрешка купен, но си стои неотворен, не сме пробвали даже. Става ѝ 4-ката. Препоръчани теми