
Това да е. Дано всичко останало покрай адаптацията ви мине гладко, пък с яденето ще се наредят нещата.




А и ММ заминава утре, та ще гледам да му обърна повечко внимание и днес (откакто се е прибрал и е не-мрънкащ, се опитвам да го глезя още повече, за да се запази това му състояние 


беше през нощта и се обадих на мм да му кажа ама той нещо ме издразни и аз го лиших от това да е първия разбрал. Обадих се на моята дружка в Лондон и да другата ми дружка която скоро беше рабрала че и тя е бременна. И понеже бях на работа и колегата разбра

Утре ще разказвам за перипетиите със свекърва ми,днес нямам сили....лека,момичета! 


, защото суче 2-3 мин и заспива... След час - час и малко пак... Побърквам се вече... Та не успях одеве да ви пусна един линк - има доста полезни неща в него: http://---reklamen-spam---/category/%D0%B7%D0%B0%D1%85%D1%80%D0% … %B5/#.VHEaEdKUfuR

Мисля да захраня към 5 месеца и половина,не бързам много...



Исках някаква коледна одежда да взема на малката Джуджанка, ама то само едни размндени роклички с качулки 
най-интересното е, че той сам се сети, а аз месеци по-рано само това натяквах, че искам още и още да помага. и колкото повече ми помага, толкова повече искам 
Препоръчани теми