




Външния вид ми се отразява на психиката и тя се отразява на външния ми вид.
Депресарско ми, дано е от времето.
, ама и аз газя ей, ми то докато не ги бутна с количката не мърдат 


Ще видим кога ще се прибере.
Ейй, кога бях на 20 години, 50 кг и ми свиркаха младежите, ейнцццц



Та просто го изнесох да си съхне в другата стая. Сега си работи без проблем и "пищи" само като му задействаме механизма.
. За спорт се нахъсвам от време на време, но само дотам. Купих си диска на Светла Иванова с йога за след раждане, ама не мога да се мобилизирам да я правя. Искам да си ходя на спининг, но няма на кого да оставя бебето на този етап и вариантът е само упражнения вкъщи. А как ги мразя, скучно ми е и ми липсва воля.
. ММ ако беше тук за малко
, съвсем като в истинския живот щях да се почуствам
. Пък и сега с кръста съвсем се икономисвам. Но като вечно отслабваща ( и успяла), искам да кажа че без физическа (целенасочена
) активност и хранителен режим НЕМА как да стане. Имам 5-6 кила до 53 и все някога ще ги достигна 
), моите са принципно чашка А, първото кърмене наистина не ги прецака, даже се разхубавиха
, така де по-женствени станаха, сега ще видим как ще са. Но за мен гърди се скапват от килограмите през бременността, а не от кърменето
. И с малко от по-горе описаните упражнения, бетон стават
. Умрем си някой "женичка" да ми каже. А като прибави и "малка", в умопомрачение мога да изпадна...
. Пък и ти каза че е свястна. Може да идеш при специалист за твое успокоение, но идея си нямам кой е специалиста. Може би ортопед...
. Бройте ме и мен за четвъртък. Ама не е съвсем така, гоним с теб една цел - 53 кг /поне/ 
. Препоръчани теми