Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
В коя част на Англия е добре да живеете и какви са цените на наемите там?
В какъв ред трябва да направим нещата най-добре при пристигане в Англия?
Как мога да отворя банкова сметка в Англия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
В коя част на Англия е добре да живеете и какви са цените на наемите там?
За да намерите подходящо място за живеене в Англия, можете да разгледате уебсайтове за обяви за жилища под наем като www.rightmove.co.uk и www.zoopla.co.uk. Там можете да въведете желания град и да зададете предпочитанията си, за да видите резултати с цени. Най-добре е внимателно да прегледате обявите, за да видите какви примерни изисквания имат повечето агенции за недвижими имоти, като изисквания за документи, такси за разглеждане на кандидатурата, депозит и т.н.
-
В какъв ред трябва да направим нещата най-добре при пристигане в Англия?
Повечето хора започват с тези стъпки при пристигане в Англия: 1) получаване на NINo (Национален осигурителен номер), 2) откриване на банкова сметка, 3) намиране на постоянна квартира, ако е необходимо, 4) регистрация при личен лекар, 5) записване на децата в училище, 6) плащане на комунални услуги и други.
-
Как мога да отворя банкова сметка в Англия?
За да отворите банкова сметка в Англия, повечето банки изискват доказателство за адрес. Това може да бъде например сметка за комунални услуги на ваше име, извлечение по сметката или шофьорска книжка. Някои банки обаче приемат само паспорт и лична карта като идентификация, достатъчна за откриване на банкова сметка.
-
Как мога да се запиша при личен лекар в Англия?
-
Къде да запиша децата си за детска градина и училище в Англия? Има ли безплатни детски градини и как се определя в кой клас ще бъде детето ми?
Баща ми от 10 годишна го лекувам с пари ми дай, акъл си имам и той си знае хаха
И вече в топ 5 на любимите ми игри е B*tch Santa hahaha 

И без това одавна искам да се запознаем
Та идвайте насам, тя ще се радва на още клиентела хахаха Не, че и трябва, доста е заета, ама все пак - колкото повече, толкова повече, нали?!?!
Спирам го веднага от нърсърито, защото започвайки от едни "обикновени" сополи сме минали няколко пъти през пневмония
да не говоря за ларингитните пристъпи 



