Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за специалисти по патологии на бременността в Майчин дом?
Какви са мненията за д-р Сигридов, д-р Михов и д-р Дявлов?
Какви са препоръките за покупки от AliExpress?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за специалисти по патологии на бременността в Майчин дом?
-
Какви са мненията за д-р Сигридов, д-р Михов и д-р Дявлов?
-
Какви са препоръките за покупки от AliExpress?
-
Какви са мненията за покупките от Aliexpress?
-
Как се изчисляват майчинските отпуски в България?
Бях 2 дни на "Бебемания"-та, поразгледах това-онова, днес ще ида отново заради лекцията в 14 часа за къпане на бебето, ще я водят акушерки и си мисля, че ще е интересно. Една от акушерките ме посъветва да взема и бащата, да гледа, да се учи

Отделно имам проблем със съня, макар да се съмнявам да е от него, понеже при тези които го пият пише, че може да доведе до сънливост . Та моя проблем е че съм адски поспалива. През нощта си се будя много често заради бебока, сутрин ставам да си сложа хапчетата и лягам за още час. Е тоя час напоследък става...към 3 часа. Днеска едвам станах в 11:30
а го сложих в 8:30. И като цяло се чувствам малко отпаднала, бледа...
На кого да вярвам...Май на интуицията си,дано не ме подведе...
.
Мен ме облъчваха (рентген) още в 8-10 седмица, след което Верапамил и още 2 торби лекарства, да не ти изброявам... Няма какво да направиш освен да се грижиш за себе си сега, а освен това калциевите антагонисти не са чак такъв проблем (ако за нифедипина се притесняваш), те са длъжни да си пишат разни работи по листовките и така. Сигурна съм,че всичко ще бъде наред, така че не се лишавай от хубавите моменти на бременността