Богатир се роди, дами, нова радост се роди! 155 Американска тема!

  • 56 784
  • 751
# 135
Добре момичета,в играта съм  Laughing Вече съм си у дома!Минахме през 30 часово пътуване,срещата с имиграционните и вече сме си вкъщи!
Още не съм видяла нищо,но другата седмица и това ще стане.Сега се занимавам с багажи и пуйки  Laughing
Виж целия пост
# 136
Браво Жекова и добре дошла!

Честит ви празник, да ви е пълна трапезата и къщата  bouquet
Виж целия пост
# 137
Жекова, на паметен ден си пристигнала. Нека в живота ти има само хора, събития и неща, за които да си благодарна!
Виж целия пост
# 138
Благодаря ви,момичета!Да ви се връщат пожеланията!Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 139
 Честит празник мили дами! Благодаря ви, че сте винаги на около и сте ми държали ръката много пъти през годините. Винаги с полезни съвети от различни камбанарии и настроение.
Наздраве приятели! Heart Eyes
Виж целия пост
# 140
Ще изплагиатствам на so what благодарностите. Добре, че ви има. Весели празници на всички.

Виж целия пост
# 141
Честит празник момичета! И аз като со уат за благодарността! Simple Smile

Честит Първи Рожден Ден на Спас! да е здрав и щастлив! Мишки честит празник мила!

Хиър много сладичка тиквичка си имате /пу, пу/ Heart Eyes

Виж целия пост
# 142
Соу, ЯнаHug И аз съм получила изключително много помощ, знания и информация благодарение на всички вас! Пък колко съм се забавлявала... Радвам се, че ви има!

Мишки, да ви е жив и здрав Спас и весело празнуване на рождения му ден!
Виж целия пост
# 143
И аз благодаря на всички ви!  Весел празник и от мен!   Hug

Ето го и рожденника, да му нащипете червените бузки.  Това беше най-хубавия ден за нас, детето се смя цял ден.  Търкаляхме се в снега много, надувахме балони, украсявахме, мъчихме се да духаме свещичка.   Heart Eyes

Скрит текст:




Виж целия пост
# 144
ЧРД на порастнал Спас!  nbirthday Жив, здрав и все така да се смее!

Кой какво сготви? Покажете си тавите.  Grinning Аз нищо щото пак съм на път. Но в неделя, ще забъркам една спаначена каша.   chef
Виж целия пост
# 145
Патка завита с бекон, тутманик, торта от кисело мляко.  Днес тиквички на фурна с кисело мляко и чесън.

Бейби, лек път!  Ммм, супа!
Виж целия пост
# 146
Честит рожден ден на малкия Спас! Да е много здрав и щастлив!

Ние си готвихме бг манджи, и без това бяхме само българи, но приятелите ни донесоха печена пуйка, която дори аз харесах а много мразя миризмата на пуешко. Бяха я мазали с портокал и киснали в сока за известно време. Беше забавно, откарахме до 1 сутринта, на заговяване го обърнахме, някои от нас повече на пиянстване.
Виж целия пост
# 147
Мишки, то само бузите да са зачервени, да ги нащипе човек. Ама те и брадичката, и нослето... Давай да го гушна направо! Сладурко!

***

Хич нищо тематично за показване нямам. Приятелите ни, дето щяха да идват от ПА, не дойдоха. Там валял сериозен сняг. Е, по тоя повод си останахме на зеленчуци, плодове и сурови десерти, както обикновено.
Виж целия пост
# 148
 не мога да повярвам колко е пораснал Спас, все едни вчера гледахме бебешките снимки.

Ох, пак да кажа много е сладък на Хиър мъника в тази лисича торбичка.
Виж целия пост
# 149
...Ох, пак да кажа много е сладък на Хиър мъника в тази лисича торбичка.
Аз снимки на Хиър на мъника не видях до сега. Къде ги гледате?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия