
Особено пък ако контактът с въпросната съфорумка ти е приятен, любопитството е напълно оправдано.
като някакви торпеда вършеят.
Тъкмо след месец боледуване в петък взехме бележка от педиатъра и в понеделник уж вече на градина с надеждата да се задържи поне една седмица и познайте! Вчера "Боли ме гърлото", снощи температури с бълнувания, трески, рев...

Един спрей доктора изписа на мъжа ми, пръсках и сина с него, на 2 пъти се появи налеп на едната сливица и този спрей го потуши. За момента смятам, че е по-силен от Тантума, моите хора твърдят, че ги отпуска гърлото, при мен нямаше същия резултат, ама може би защото аз се пръснах само веднъж. Не мога да приемам лекарства и прочее илачи. Лют е обаче, не знам дали става за малки деца, до колкото прочетох с клей е - APIMED Oral, а на мъжът ми кашлицата мина със Синекод, за пръв път го ползваме.
Аз не бих имала против да ми дойде на гости. Особено пък ако дава и да го гушкат. 
После тя прие най-трудно липсата ѝ. Толкова я обикнахме всички, а тя беше дива и "с характер". Не позволяваше на външни хора да я галят, а на нас само когато тя реши.

Препоръчани теми