Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 56 352
  • 1 578
# 330
Така ли е казал? Че е момиченце? Явно наистина има мозъчно сътресение горкия.
Виж целия пост
# 331
Янтра, теб съм те признала. Ама че количества. Интересно ми е, когато правиш пици, по колко правиш?
Виж целия пост
# 332
И да кажеш, и да не кажеш, тиква с мляко е една от най-омразните ми комбинации, та не бих хабила напразно яйцата.
Виж целия пост
# 333
Зависи какво се има предвид под пица. Аз бъркам домашно тесто, зехтин али-бали из вътре. Две тави 35х45см .
Виж целия пост
# 334
Янечек, каква е тази салата с нахут?

Янтре, записах крем карамела!
Виж целия пост
# 335
Това не е рецепта Simple Smile Ако не си видяла няма захар Simple Smile
Виж целия пост
# 336
Янечек жив, здрав и упорит да ти е рожденика! nbirthday
Виж целия пост
# 337
И си имам трик за тънка талия от гимнастиката.
Моля те да споделиш  Hug
Въпреки, че... Sad На път съм да приема, че никога няма да се върна назад с килограмите  Cry
Виж целия пост
# 338
Янтра си я представям много, много слаба.
Янечек, честит рожденик!   bouquet
Виж целия пост
# 339
Янтра си я представям много, много слаба.
Joy Joy Joy Joy Joy Казах, че съм "здрава жена".
Виж целия пост
# 340
Толумбе, каква чест! Това само да не е психото на Тонкабонка.

Ми тя се омъжи  Crossing Arms Мой е сега, мой!!
Виж целия пост
# 341
Понякога е полезно батко ти да ти даде урок.

Ама какво ми става, това ми прозвуча...хъм  Blush

Днес голямата си беше у дома от обяд. Не желае да ходи на занималня. Утре има родителска среща, на която ще присъствам и ще държа реч, даже.
Виж целия пост
# 342
Нино, знам, че ще е брилянтна речта.

Аз въобще не съм по речите и поздравите, а класната на малката все ме кара да кажа няколко думи. Ми нямам дар слово, пък, ама какво да я правя, колега.

Виж целия пост
# 343
Защо родителите държат реч на родителска среща?
Виж целия пост
# 344
Защо родителите държат реч на родителска среща?
Ха,де. И на мен ще ми е интересно. Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия